X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Операційна система Windows. Вікна

Завантажити презентацію

Операційна система Windows. Вікна

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ОНЕЙРАПІЦА МИСАТЕС Урок 4 Ви вивчали цікаву тему – Операційну систему. Та хтось із вас не зробив задачі. І всіх чекає тепер невдача. Та якщо завдання мені покажете. Тоді полонянку мою ви розв'яжите. Комп'ютерний вірус Учитель. Я готувала комп'ютер до роботи. І раптом з'явився текст. (текст з екрану). Комп'ютерні віруси дійсно можуть сильно пошкодити операційну систему. Нам не можна гаяти часу. Давайте покажемо, що вірус помилився, і ми всі зробили домашнє завдання. Завдання 1. Вірна відповідь – 1 бал. Гра “Вірю – не вірю”. (При відповіді: Вірю діти піднімають вгору обидві руки, Не вірю – руки залишаються на парті). Операційна система постійно спить. ( не вірю) Вона живе на жорсткому диску. (вірю) Вона допомагає нам працювати з комп'ютером. (вірю) Вона не знає пристрої комп'ютера. (не вірю) У неї нема друзів. (не вірю) Вона контролює виконання програм. (вірю) Молодці діти. Запишіть кількість балів, яку ви набрали. (зникає чорний екран з текстом і відображається назва уроку) Подивіться на цю чудну назву, її теж пошкодив вірус, але ми зможемо здогадатися, яка тема у нашого уроку. Спробуйте переставити літери. (відповіді дітей)

Слайд 2

Перевіряємо разом 1 0 : 5 + 3 = 0 * 4 1 0 MS 5 / 3 M+ MR = = * 4 Послідовність натискання кнопок калькулятора для розв'язання прикладу 0 (2*3+15:5)*2+30:5= 3 2 * MS 5 / 1 0 M+ MR = = 5 2 Послідовність натискання кнопок калькулятора для розв'язання прикладу * MS 3 M+ MR = / 5 Перевіримо на калькуляторі Взаємоперевірка домашнього завдання у парах.

Слайд 3

Для розумників і розумниць Завдання 1 2 – 1 – 3 – 4 Завдання 2 1 і 6 Учитель Бачиш, вірус, ти помилився. Ми добре виконали домашнє завдання, а тепер покажемо як ми навчаємось у школі.

Слайд 4

В нашому комп'ютерному класі операційна система називається Windows, в перекладі з англійської мови – вікна. Для кожної нашої програми комп'ютер розкриває окреме віконечко. Завдання на уяву Давайте уявимо – наш комп'ютер - чудовий будиночок, а операційна система – хазяйка. Вона чекає гостей – наші знайомі програми. Допоможемо розселити їх. З якими програмами ми працювали раніше? (Калькулятор, Блокнот, Paint, WordPad). Не всі вікна ми заповнили, тому що багато інших цікавих програм нас ще чекає. На пам'ятку – Її ім'я Windows. А зараз про комп'ютерні вікна ми дізнаємось з підручника.

Слайд 5

Що є у комп'ютерному вікні? Закріплення вивчених понять.