X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Оцінка кольорових характеристик бурштину на основі комп'ютерної обробки їх цифрових зображень

Завантажити презентацію

Оцінка кольорових характеристик бурштину на основі комп'ютерної обробки їх цифрових зображень

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Оцінка кольорових характеристик бурштину на основі комп'ютерної обробки їх цифрових зображень О.О. Ремезова, В.В. Котенко, Л.А. Ковалевич, А.А. Криворучко Житомирський державний технологічний університет Житомир, Україна

Слайд 2

Вступ На даний час використання інформаційно-комп’ютерних технологій — це вже необхідний інструмент обробки геологічних, гірничо-технічних і маркшейдерських даних, а застосування комп'ютерної обробки відеозображень дає можливість одержати додаткову інформацію про кількісні параметри, що характеризують зовнішній вигляд поверхні природного каменю.

Слайд 3

Фактори, що сприяють проведенню досліджень у даному напрямку Проведення дослідження кольору в трикоординатних системах у порівнянні із спектральними даними більш просте, та не потребує апаратури високої вартості. Обробка цифрових зображень надає кількісну інформацію про параметри, що характеризують зовнішній вигляд поверхні бурштину. Можливість отримання більш об'єктивної оцінки при визначенні кольору бурштину у порівнянні із візуальною оцінкою.

Слайд 4

Фотозображення Зразку бурштину, що досліджується

Слайд 5

Виділений фрагмент зразку для визначення колориметричних параметрів

Слайд 6

Колориметрична система rgb Визначення кольору за допомогою системи RGB є одним з основних положень колориметрії. R, G та B — інтенсивність (в діапазоні від 0 до 255) відповідно червоної, зеленої та синьої складової кольору, що визначається. Відеозображення представленого зразка було оброблено в даній системі і отримані наступні результати: