X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
новинки

Завантажити презентацію

новинки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Новинки комп’ютерної техніки

Слайд 2

Компанія Fujitsu Компанія Fujitsu представила нову систему передачі даних оптичним кабелем, здатну передавати інформацію на швидкості 40 Гбіт/сек. Технологія спирається на нову структуру, енергоспоживання якої вдвічі нижче, ніж у наявних комерційних розробок, що передають усього 10 гігабіт інформації за секунду. За рахунок цього вдалося відмовитися від дорогих теромоелектрчних контролерів, що захищають від перегріву. Fujitsu сподівається, що новий лазер дасть змогу компаніям перейти з 10-гігабітних сітьових каналів на 40-гігабітні без необхідності встановлення потужних енергетичних блоків та систем тепловідведення. Лазерний промінь побудований на базі арсениду алюмінію, галію та індія з напівізолюючою структурою оптичного хвилеводу і здатний генерувати хвилю задовжки 1,3 нанометра, за рахунок чого і досягається швидкість інформаційного обміну у 40 Гбіт/с, повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на oszone.net.

Слайд 3

Тришарові диски Blu-ray Японська компанія Panasonic анонсувала нові тришарові диски Blu-ray, що підтримують перезапис. У компанії кажуть, що новинки використовують фірмову технологію Panasonic, що дозволяє розмістити на одному шарі до 33 гігабайт даних, тобто на диску можна зберігати майже 100 гігабайт даних, повідомляє УКРІНФОРМ із посланням на CyberSecurity. Згідно з заявою компанії, нові диски серії LM-BE100J BDXL використовують матеріали, аналогічні до тих, що застосовуються в CD- і DVD-RW. Проте нові диски за своєю структурою є однобічними і всі три шари розташовані один під одним. Водночас, в компанії кажуть, що користувачам, які купують нові накопичувачі, слід переконатися в тому, що їх дисковод Blu-ray сумісний з форматом BLU-RAY-RW, оскільки не всі дисководи підтримують даний формат .

Слайд 4

Оптичний диск ємністю1Т6 Компанія TDK розробила оптичний диск, який здатний зберігати до 1 Тб даних, повідомляє УКРІНФОРМ із посиланням на geek.com. Носій налічує 16 шарів пам'яті на кожній стороні. Місткість одного шару складає 32 Гб, що в сумі і дає 1 Тб. Для порівняння: сучасні диски Blu-ray можуть мати максимум чотири шари і зберігати 128 Гб інформації, але диск від TDK майже втричі товще звичайних Blu-ray-носіїв. На думку компанії, в перспективі терабайтні оптичні диски могли б застосовуватися в масивах резервного зберігання даних та домашніх медіацентрах.

Слайд 5

Мережева магістраль на 100 гбіт Спеціалісти з Університету штату Індіана (США) запустили WAN-мережу (Wide Area Network) на базі комерційного обладнання, забезпечивши швидкість обміну даними на опорній магістралі у 100 Гбіт/сек. WAN розташована в Німеччині між містами Дрезден і Фрайбург, довжина магістралі - 60 км, повідомляє УКРІНФОРМ із посиланням на CyberSecurity. Керівник проекту Стівен Сіммс розповів, що під час тесту вдалося досягти швидкості 21,9 гігабайта за секунду, що становить 87% від теоретично можливого максимуму. Налагоджена WAN щохвилини може передавати обсяг даних, еквівалентний 285 DVD-дискам.