X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
MS Access

Завантажити презентацію

MS Access

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виконали студенти 11-ОВ Тітаренко М.А. Захарчук А.Р.

Слайд 2

Основні компоненти MS Access: конструктор таблиць; конструктор екранних форм; конструктор SQL-запитів (мова SQL в MS Access не відповідає стандарту ANSI); конструктор звітів, що виводяться на друк.

Слайд 3

Мета Навчитись використовувати базуданих Завдяки вбудованій мові VBA, в самому Access можна писати підпрограми, що працюють з базами даних. Версії 1993 Access 2.0 для Windows (Office 4.3) 1995 Access 7 для Windows 95 (Office 95) 1997 Access 97 (Office 97) 1999 Access 2000 (Office 2000)

Слайд 4

Access, при роботі з базою даних, інакше взаємодіє з жорстким (або гнучким) диском, ніж інші програми. В інших програмах, файл-документ, при відкритті, повністю завантажується в оперативну пам'ять, і нова редакція цього файлу (змінений файл) цілком записується на диск тільки при натисканні кнопки «зберегти».

Слайд 5

Що таке база даних? Комп’ютерна база даних — це контейнер об’єктів. Одна база даних може містити кілька таблиць. Наприклад, система відстеження інвентарного списку, яка використовує три таблиці, — це не три бази даних, а одна база даних із трьома таблицями. Якщо не було визначено, що потрібно використовувати дані або код з іншого джерела, база даних Access зберігає таблиці в одному файлі, разом з іншими об’єктами, наприклад формами, звітами, макросами та модулями.

Слайд 6

За допомогою програми Access можна: додавати нові дані до бази даних, наприклад новий предмет до інвентарного списку; редагувати наявні дані бази даних, наприклад змінювати поточне розташування предмета; видаляти відомості, якщо, наприклад, предмет було продано або списано; впорядковувати та переглядати дані різними способами; спільно користуватися даними з іншими користувачами за допомогою звітів, повідомлень електронної пошти, інтрамережі або Інтернету.

Слайд 7

Частини бази даних Access Таблиці Форми Звіти Запити Макроси Модулі