X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Моделювання - Комп’ютерне моделювання

Завантажити презентацію

Моделювання - Комп’ютерне моделювання

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Моделювання. Комп’ютерне моделювання

Слайд 2

План: Загальне значення моделі. Моделювання. Особливості комп’ютерного моделювання.

Слайд 3

Модель - це такий матеріальний чи уявлений об'єкт, який у ході дослідження заміщує об'єкт - оригінал так, що його безпосереднє вивчення дає нові знання про об'єкт - оригінал, яким виступає реально існуючий об'єкт, процес або явище. Модель - це матеріальний об'єкт, система математичних залежностей або програма, що відображають суттєві якості або характеристики об'єкта, процесу чи явища, які досліджуються

Слайд 4

Слайд 5

Моделювання – це процес створення моделі, а також це дослідження об’єктів за допомогою побудови і вивчення їх моделей. Інформаційна модель – це сукупність інформації, що характеризує властивості та стан об’єкта, його взаємозв’язки із зовнішнім світом. Математична модель – це сукупність математичних формул, які відбивають взаємозалежності між параметрами об’єкта. Комп’ютерна модель – це інформаційна модель, реалізована на комп’ютері.

Слайд 6

Структурна схема комп’ютерної моделі

Слайд 7

Інформаційне (кібернетичне) моделювання пов’язане з побудовою моделей, для яких відсутні безпосередні аналоги фізичних процесів. У такому разі намагаються відобразити лише деяку функцію і розглядають об’єкт як «чорний ящик», який має певну кількість входів та виходів. У такий спосіб моделюють тільки окремі зв’язки між входами та виходами. Отже, в основі кібернетичних моделей лежить відображення окремих інформаційних процесів регулювання, що дають змогу оцінити поведінку реальної системи.

Слайд 8

Особливості комп’ютерного моделювання Комп’ютерне моделювання – метод розв’язування задачі аналізу або синтезу складної системи, що ґрунтується на використанні її комп’ютерної моделі. Сутність комп’ютерного моделювання полягає у відшуканні кількісних і якісних результатів із залученням наявної моделі.