X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Microsoft Exlel

Завантажити презентацію

Microsoft Exlel

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: Microsoft Exlel

Слайд 2

Cпособи запуску MS Excel: 1) Пуск - програми - Microsoft Office - Microsoft Excel. 2) У головному меню натисніть мишею на «Створити документ» Microsoft Office, а на панелі Microsoft Office - піктограму «Створити документ».     На екрані з'являється вікно діалогу «Створення документа». Для запуску MS Excel двічі натисніть мишею піктограму «Нова книга» 3) Подвійний клацання лівою кнопкою миші по ярлику з програмою.

Слайд 3

Основні поняття: Електронна таблиця - автоматизований еквівалент звичайної таблиці, в комірках якої знаходяться або дані, або результати розрахунку за формулами. Робоча область електронної таблиці складається з рядків і стовпців, що мають свої імена. Імена рядків - це їх номери. Імена стовпців - це букви латинського алфавіту. Комірка- область, яка визначається перетином стовпця і рядка електронної таблиці, що має свій унікальний адресу.

Слайд 4

Адреса комірки визначається ім'ям (номером) стовпця і ім'ям (номером) рядки, на перетині яких знаходиться комірка. Посилання - вказівка адреси комірки. Блок комірок - група суміжних комірок, що визначається за допомогою адреси. Блок комірок може складатися з однієї комірки, рядка, стовпця, а також послідовності рядків і стовпців. Адреса блоку комірок задається вказівкою посилань першої та останньої його комірок, між якими ставиться розділовий символ - двокрапка або дві точки поспіль.

Слайд 5

Обробка включає в себе: проведення різних обчислень з використанням потужного апарату функції і формул; дослідження впливу різних факторів на дані; рішення задач оптимізації; отримання вибірки даних, що відповідають певним критеріям побудова графіків і діаграм; статистичний аналіз даних. Табличний процесор MS Excel використовується для обробки даних.

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Панелі інструментів Панелі інструментів можна розташувати один за одним в одному рядку. Наприклад, при першому запуску програми Microsoft Office панель інструментів Стандартна розташовується поряд з панеллю інструментів Форматування.     При розміщенні в одному рядку декількох панелей інструментів може не вистачати місця для відображення всіх кнопок. У цьому випадку відображаються найбільш часто використовувані кнопки.