X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Методика викладання тем змістової лінії « Інформація та інформаційні процеси »

Завантажити презентацію

Методика викладання тем змістової лінії « Інформація та інформаційні процеси »

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Методика викладання тем змістової лінії «Інформація та інформаційні процеси» Коваль Н.М.

Слайд 2

«Інформація та інформаційні процеси» (16 г) – 2, 3 та 4 класи Поняття про повідомлення, інформацію та інформаційні процеси (5 год.) – 2 клас Поняття про повідомлення. Сприйняття людиною повідомлень. Інформація. Інформаційні процеси: отримання, зберігання, опрацювання і передавання повідомлень. Різні пристрої, що використовуються для роботи з повідомленнями. Короткі історичні відомості (від абака до нетбука). Робота з розвиваючими програмами. Інформаційні процеси і комп’ютер (4 год. ) – 3 клас Способи подання повідомлень (текстовий, графічний, звуковий, відео, умовні жести та сигнали, комбіновані). Носії повідомлень. Дані. Опрацювання та зберігання даних за допомогою комп’ютера. Поняття про символи та їх кодування . Кодування та декодування повідомлень. Робота з програмами на опрацювання даних та повідомлень.

Слайд 3

«Інформація та інформаційні процеси» (16 г) – 2, 3 та 4 класи Файли та папки. Вікна та операції над вікнами (4 год. ) – 3 клас Поняття файлу та папки. Вкладенні папки. Перегляд вмісту папок. Основні об’єкти вікна (рядок заголовка, кнопки керування, робоча область). Операції над вікнами. Поняття меню. Контекстне меню. Різні способи запуску програм на виконання. Робота з розвиваючими програмами. Операції над папками і файлами (3 год.) – 4 клас Створення і видалення папок, видалення файлів. Копіювання файлів та папок.