X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Медіабезпека та інтернетграмотність

Завантажити презентацію

Медіабезпека та інтернетграмотність

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Медіабезпека та інтернетграмотність

Слайд 2

Кібербулінг- (cyber-bullying)- це підлітковий віртуальний терор. Найпоширеніші методи кібербулінгу: - використання особистої інформації - анонімні погрози - тролінг і флеймінг - гепіслепінг

Слайд 3

Використання особистої інформації “Зламування” поштових скриньок, серверів, сторінок у соціальних мережах, для отримання особистої інформації про людину.

Слайд 4

Анонімні погрози Кіберхулігани анонімно посилають листи на адресу електронної пошти своєї жертви з повідомленням загрозливого змісту.

Слайд 5

Тролінг Розміщення в інтернеті (на форумах, у блогах тощо) провокаційних повідомлень з метою викликати конфлікти між учасниками.

Слайд 6

Флеймінг Обмін короткими емоційними репліками між двома і більше людьми, звичайно в коментарях у публічних місцях мережі.

Слайд 7

Гепіслепінг Будь-які відеоролики з записами реальних сцен насильства. Розміщуються в інтернеті, де їх можуть переглядати тисячі людей, без згоди жертви.

Слайд 8

Структура кібербулінгу (учасники та психологічні портрети) : Агресор – імпульсивна людина, яка прагне головувати над усіма. Агресивно налаштована не лише до ровесників, але й до дорослих (батьків, учителів) ; не вміє співчувати. Потенційна жертва – людина замкнена, вразлива, яку легко налякати, має занижену самооцінку, фізично слабша за “агресора” Спостерігач – людина, якій дуже цікаво переглянути процес цькування та знущання однієї людини над іншою

Слайд 9

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика