X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
МАНДРІВКА ПЛАНЕТОЮ КОМП’ЮТЕРНИХ ЗНАНЬ

Завантажити презентацію

МАНДРІВКА ПЛАНЕТОЮ КОМП’ЮТЕРНИХ ЗНАНЬ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

“ МАНДРІВКА ПЛАНЕТОЮ КОМП’ЮТЕРНИХ ЗНАНЬ ” Урок-повторення вивченого матеріалу

Слайд 2

Обладнання: картки «Капітан», глобус, карта подорожі по планеті Земля, прапорці - позначення зупинок, дидактичний матеріал побудований засобами MS Word, картки із ключовими словами уроку та завданням для команд, паперові монети для підрахунку балів, інтерактивна дошка. Мета: повторити матеріал, вивчений у першому семестрі, коригувати знання учнів, розвивати пізнавальну активність, формувати вміння аналізувати, знаходити помилки, робити висновки та оцінювати один одного, сприяти розвитку уваги, виховувати інтерес до інформатики; любов до природи та тваринного світу нашої планети.

Слайд 3

Сьогодні Ганнуся з Мудрунчиком вас запрошують у подорож, але не просту, а казкову подорож планетою комп’ютерних знань на зорельоті Елзіка. Так ми повторимо матеріал, що вивчили у І семестрі. А яка ж подорож без команд, суден та капітанів. (Клас ділиться на дві команди, кожна команда обирає собі капітана та назву). Отже, у нас є два космічні кораблі, дві команди, які будуть змагатися за те, щоб під час подорожі заробити собі якомога більше скарбів, які команди будуть отримувати за правильні відповіді. Адже як відомо, найбільший скарб – це знання. Як ми будемо подорожувати, до яких зупинок причалювати, вам підкаже карта, що знаходиться на дошці. Ну, що готові в подорож по планеті Земля? Отож, вперед!

Слайд 4

Але перед тим як ми розпочнемо подорож повторимо правила поведінки в комп’ютерному класі та техніку безпеки при роботі з комп’ютером. Що Олесь зробив невірно ?

Слайд 5

Ви знаєте, що люди здійснюють кругосвітні подорожі навколо Землі. Спробуємо і ми обійти всю Землю! Щоб здійснити свою мрію, використаємо зменшену модель Землі – глобус і щоб не заблукати ми склали карту нашої подорожі. На глобусі багато різних кольорів: синього, жовтого, зеленого та коричневого. Синім кольором зображують океани, моря, та озера, жовтим та зеленим – рівнинні ділянки суші, а коричневим – гори.

Слайд 6

А ось на карті наша Земля зображена на площині. Величезні голубі простори – це океани, які оточують частини суш