X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Комп’ютерні віруси ХХІ століття

Завантажити презентацію

Комп’ютерні віруси ХХІ століття

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виконала учениця 10 класу Степненської зш І-ІІІ ступенів Діброва Олена Вчитель інформатики Крюкова Людмила Владиславівна “Комп’ютерні віруси ХХІ століття”

Слайд 2

Актуальність проблеми А чи траплялося у твоїй практиці так, що вся робота зникала з твого комп'ютера у самий непідходящий момент? Якщо так, то цей матеріал саме для тебе. Можливо ти вже помічав, що часто твій залізний друг став гірше працювати, як наче навмисно, перезавантажується , зникають найпотрібніші файли, кудись діваються документи? Комп’ютерні віруси стали бичем high-tech-цивілізації. Химерні хитросплетіння Всесвітньої Павутини зробили однаково вразливими як стратегічні мережі, так і домашні локалки. За підсумками 2002 року, відбулося більш ніж п’ятиразове збільшення абсолютної кількості вірусів в поштових повідомленнях – основному каналі розповсюдження шкідливих програм на сьогоднішній день.

Слайд 3

Трохи теорії… Комп'ютерний вірус - це невелика програма, що написана програмістом високої кваліфікації, здатна до саморозмноження й виконання різних деструктивних дій. На сьогоднішній день відомо понад 50 тис. Комп'ютерних вірусів. Існує багато різних версій стосовно дати народження першого комп'ютерного вірусу. Однак більшість фахівців сходяться на думці, що комп'ютерні віруси, як такі, вперше з'явилися у 1986 році, хоча історично виникнення вірусів тісно пов'язане з ідеєю створення самовідтворюючих програм. Одним із "піонерів" серед комп'ютерних вірусів вважається вірус "Brain", створений пакистанським програмістом на прізвище Алві. Дія вірусів може проявлятися по різному: від різних візуальних ефектів, що заважають працювати, до повної втрати інформації. Більшість вірусів заражують виконавчі програми, тобто файли з розширенням .EXE та .COM, хоча останнім часом все більшої популярності набувають віруси, що розповсюджуються через систему електронної пошти. Слід зауважити, що комп'ютерні віруси здатні заражати лише самі комп'ютери. Тому абсолютно абсурдними є різні твердження про вплив комп'ютерних вірусів на користувачів комп'ютерів.