X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Комп’ютерні презентації з питань зміцнення і збереження здоров’я”

Завантажити презентацію

Комп’ютерні презентації з питань зміцнення і збереження здоров’я”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тренінгові заняття № 2 „Комп’ютерні презентації з питань зміцнення і збереження здоров’я” Мета: підготовка вчителів до використання комп’ютерної техніки та впровадження інтерактивних методів навчання. Попереднє домашнє завдання. Створення банку інноваційних форм методичної роботи з даного питання „Формування навичок здорового способу життя серед дітей і підлітків” План заняття 1. Вправа «Пухнастики й колючки» (5 хв.) 2.Сподіваная «Чарівна гора» (10 хв.) 3. Вправа «Правила роботи групи» (10 хв.) 4. Інформаційне повідомлення «Моя доля. У чиїх вона руках?». Презентації за програмою „Intel” (20 хв.). 5. Вправа «Мій день народження» (5 хв.) 6. Вправа «Майбутнє» (20 хв.) 7. Вправа «П'ять добрих слів» (10 хв.) 8. Вправа-релаксація «Занедбаний сад» (5 хв.) 9. Підбиття підсумків (5 хв.)

Слайд 2

1. Вправа «Пухнастики й колючки» Мета: підготувати учасників до роботи, створити комфортну атмосферу, хороший настрій, сприяти згуртованості групи. Матеріали: набір невеликих пухнастих і колючих предметів (ватні кульки і кнопки), скринька (коробка). Хід вправи: тренер вітається з групою і запитує, з якими емоціями вони прийшли на сьогоднішнє заняття (з «колючкою», яка символізує неприємності, роздратування, негатив чи з «пухнастиком» — радістю, піднесеністю). По чинаючи з тренера, всі по черзі вибирають «колючку» чи «пухнастика» і проговорюють свої емоції на цей момент, кладучи їх у скриньку.

Слайд 3

2.Сподіваная «Чарівна гора» Мета: з'ясувати сподівання педагогів, орієнтуючись на тему заняття. Хід вправи: педагогам роздають стікери, тренер просить написати на них свої очікування, прочитати і приклеїти на плакат із зображенням гори. Рефлексія: Для чого ми виконували цю вправу?

Слайд 4

3. Вправа «Правила роботи групи» Мета: повторити правила роботи групи, сприяти створенню робочої та доброзичливої атмосфери під час заняття. Хід вправи: тренер пропонує згадати, які правила встановила група під час першого заняття. Кожне правило обговорюється окремо. Враховуються пропозиції учасників щодо доповнень або змін правил, тренер пропонує кожному учаснику пригадати прислів'я чи пісню, які могли б проілюструвати правило.

Слайд 5

4. Інформаційне повідомлення «Моя доля. У чиїх вона руках?». Презентації за програмою „Intel”. Людей можна умовно поділити на дві групи: тих, хто причину всіх своїх негараздів бачить у зовнішньому середовищі, інших людях, обставинах, долі, і тих, хто шукає причини всіх подій у собі. Потрібно визнати, що люди, їхні долі іноді бувають втягнені у вир історичних подій, які одна людина не може змінити і які вплива ють на її долю. Але більше шансів мають ті, хто вірить, що в житті багато залежить від них са мих. Корисно прийняти гіпотезу про те, що думки людини мають властивість притягувати події, обставини, які необхідні для їхнього зростання, самореалізації, але вони можуть притягувати і небажане, якщо ви будете думати, що з вами це неодмінно станеться. Тому важливо навчитися мислити позитивно: приймати відповідальність за свої вчинки і навіть у складних обставинах бачити і цінувати досвід, який сприятиме вашому зростанню.

Слайд 6

5. Вправа «Мій день народження» Мета: зняття емоційного напруження, втоми, дати можливість порухатися. Хід вправи: учасникам пропонують, не спілкуючись між собою, вишикуватися в шерен гу: за гороскопами чи за датою народження. Під час виконання вправи важливо підтримувати дружню й теплу атмосферу.

Слайд 7

6. Вправа «Майбутнє» Мета: розвиток адекватного самосприйняття, рефлексії, самоаналізу, цілепокладання. Матеріали: запис музики для фонового супроводу, аркуші А 4, ручки, олівці, фарби, кольоровий папір, ножиці, клей. Хід вправи: тренер пропонує учасникам вибрати улюблений колір. Кожен на окремому аркуші улюбленим кольором великими літерами записує «Школа сприяння здоров’ю у МАЙБУТНЬОМУ», а коли залунає музика, всі, даючи волю своїй фантазії, починають створювати образ своєї школи, користуючись підручними матеріалами. Музика лунає протягом 6-8 хв., після чого роботи демонструють і обговорюють. На наступному етапі вправи обирають роботу одного бажаючого учасника для інтерв'ювання. Завдання групи - за допомогою тренера ставити запитання, спрямовані на виявлення зв'язку теперішнього і минулого з тим, як запланував, вимріяв, створив учасник. Важливо у питаннях визначити, що насичує, розтягує час, а що звужує, пришвидшує його.

Слайд 8

7. Вправа «П'ять добрих слів» Мета: отримання зворотного зв'язку від групи, підвищення самооцінки, самопізнання. Інструкція. Учасники діляться на підгрупи (по шість осіб).) Кожен з вас має обвести свою руку на аркуші і на долоньці написати своє ім'я. Потім ви передаєте свій аркуш сусідові праворуч, а самі одержуєте малюнок від сусіда ліворуч. В одному з «пальчиків» отриманого чужого малюнка ви пишете якусь привабливу, на ваш погляд, рису її власника. Інша людина робить запис на іншому пальчику тощо, поки аркуш не повернеться до власника. Рефлексія: які почуття у вас виникли, коли ви читали написи на своїй «руці»? Чи всі ваші переваги, про які написали інші, вам відомі?

Слайд 9

8. Вправа-релаксація «Занедбаний сад» Мета: розслаблення. Інструкція. Сядьте зручно, зніміть затиски, заплющте очі і спокійно дихайте у ритмі вислову: «Мені чу-до-во». Уявіть великий білий екран. Поставте перед екраном фільтр вашого улюбленого кольору і тепер весь екран такого кольору, який ви любите. Поступово він віддаляється від вас, стає меншим і меншим, і ось зовсім розчиняється... А ви розслаблені і спокійні, готові вирушити у велику подорож до стародавнього таємничого, покинутого замку. Ви бачите високу кам'яну стіну, обвиту плющем, у якій є невеликі дерев'яні дверцята. Відкрийте їх і загляньте. Ви бачите чудову природу: шовкові трави, чудернацькі квіти, дивні дерева, які своїми м'якими голосами запрошують вас зайти, тихо нашіптуючи: заходь, заходь, заходь.., і ви опиняєтесь у прекрасному, але занедбаному садку. Рослини так розрослися, що не видно землі і складно знайти стежку. Вам хочеться довести все тут до ладу, і ви починаєте полоти бур'ян, підрізати гілки, виносити суху траву, все, що вважаєте зайвим, обкопуєте, поливаєте, словом, наводите лад у садку. Через деякий час оглядаєте те, що зробили, і порівнюєте з тією частиною саду, якої не торкалися. Ви задоволені результатом своєї праці, і таємничі голоси шепочуть: як гарно, як чисто, як дивовижно добре. Ви чуєте слова подяки, із задоволенням зазначаєте, що все і завжди потребує догляду, турботи і уваги. І навіть сама по собі чудова природа, щоб милувати око, потребує дбайливих рук, терпіння і любові. Ви із задоволенням оглядаєте ще і ще раз цю дивовижну красу й повертаєтесь до кімнати впевнені: все в цьому світі створене для краси і ви — також.

Слайд 10

9. Підбиття підсумків Закінчи фразу : „Мені найбільше сподобалось…”, „Я до 2009 року внесу зміни у структуру роботи навчального закладу…” Робота з пухнастиками» і «колючками». Тренер пропонує ще раз зробити вибір між «пухнастиком» і «колючкою». Кожен кладе обраний предмет до скриньки, коментуючи свій вибір.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика