X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
КОМП’ЮТЕР І ЛЮДИНА

Завантажити презентацію

КОМП’ЮТЕР І ЛЮДИНА

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

КОМП’ЮТЕР І ЛЮДИНА Підготувала: Завідуюча бібліотекою Соколенко С.М.

Слайд 2

Ласкаво просимо в країну інформації “Хто володіє інформацією, той володіє світом”. В.Черчіль

Слайд 3

З чого все починалося? Вчора: світова історія Слово “комп’ютер” походить від латинського слова “compute”, що означає “обчислювати”. Саме для цього спочатку він і призначався – для виконання різноманітних математичних дій ( додавання, віднімання, множення і тому подібного). Але з часом виявилося, що комп’ютер “вміє” не тільки рахувати. За його допомогою можна верстати книжки, писати музику, розмовляти з друзями у Африці та Америці і навіть керувати виробництвом та транспортом. Взагалі ж, історію комп’ютерів треба, напевно, розпочинати ще з тих далеких часів, коли давні люди, щоб спростити процес підрахунків, почали використовувати для цього різноманітні камінці та рахувальні палиці.

Слайд 4

З чого все починалося? Вчора: світова історія А серед найперших його “пращурів” варто називати абак – перший найпростіший рахунковий пристрій. Абак (від грецького слова abax – дошка. Цим “приладом” для полегшення математичних розрахунків користувалися у Стародавній Греції, Римі і навіть у Західній Європі майже до 18 століття. У 17 столітті була винайдена логарифмічна лінійка. У 1820 році француз Шарль де Кольмар створив арифмометр, здатний робити множення та ділення.

Слайд 5

З чого все починалося? Вчора: світова історія Наступна сторінка у історії на шляху до комп’ютера - 30-ті роки 19 століття. У 1833 році Чарльз Беббідж розробив машину дуже схожу на наш нинішній комп’ютер. У 1946 році Екерт і Мочлі створили перший електронний комп’ютер ENIAC.

Слайд 6

З чого все починалося? Вчора: вітчизняна історія Росія: У 1846 році запатентовано обчислювач Куммера. А у 1878 році П.Л.Чебишев створив арифмометр. Промисловий випуск арифмометрів розпочався у 1894 р. Їх модифікація ”Фелікс”, випускалася до 70-х років ХХ ст.

Слайд 7

З чого все починалося? Вчора: вітчизняна історія Україна: У 1947 році учені С.О. Лебедєва та В.М. Глушкова в Інституті електротехніки АН УРСР створюють МЕЛМ (мала електронно лічильна машина). У 1952 році до експлуатації допущена мала обчислювальна машина М-1, розробка І.С.Брука. У 1953 році у ІПМ АН СРСР, директор – М.В.Келдиш, с