X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Класифікація та основні характеристики процесорів

Завантажити презентацію

Класифікація та основні характеристики процесорів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Класифікація та основні характеристики процесорів

Слайд 2

Ознайомлення з класифікацією та основними характеристиками процесорів, зовнішніми та внутрішніми запам’ятовувальними пристроями, принципами їх роботи, відмінністю між оперативними та постійними запам'ятовувальними пристроями; Ознайомлення з основними характеристиками принтерів, відеосистеми, мультимедійного обладнання.

Слайд 3

Класифікація та основні характеристики процесорів. Пам’ять ПК, її види. Принципи дії та основні характеристики найбільш поширених видів запам'ятовувальних пристроїв: дискових накопичувачів, оперативної та флеш - пам'яті. Класифікація та основні характеристики принтерів. Відеосистема комп'ютера, призначення та основні характеристики її складових: монітора, відеоадаптера та відеопам'яті. Мультимедійне обладнання та комунікаційні пристрої. Інші пристрої введення-виведення інформації.

Слайд 4

Класифікація та основні характеристики процесорів Процесор (мікропроцесор, МП) – мікросхема, призначена для безпосереднього виконання дій з інформацією: арифметичних обчислень та логічної обробки. В основу класифікації процесорів покладають його характеристики. Характеристики МП: Тип Розрядність (біт) Тактова частота (ГЦ) Кількість ядер Розмір кешу (Мб).