X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Класицизм в музиці

Завантажити презентацію

Класицизм в музиці

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Безпечність Атомних Реакторів Виконала учениця 9-Б класу Василькун Альона

Слайд 2

Основним результатом досліджень, у ядерній фізиці стала атомна енергетика. Але її розвиток породив і найяскравішу громадську проблему-Чорнобильську катастрофу.Зрештою з'ясувалося,що фізики розробили ядерний реактор, який,може вийти з-під контролю.

Слайд 3

Після аварії утворилася радіоактивна хмара, яка накрила не лише сучасну Україну,а й Білорусь та Росію. Для ліквідації наслідків аварії була створена урядова комісія.В результаті аварії з сільськогосподарського користування було виведено близько 5 млн га земель, довкола АЕС створена 30-кілометрова зона відчуження, знищені і поховані сотні дрібних населених пунктів.

Слайд 4

За кількістю ядерних реакторів Україна посідає дев'яте місце у світі та п'яте в Європі. В Україні діють 4 атомних електростанцій з 15 енергоблоками.

Слайд 5

Південно-Українська АЕС потужністю 3000 МВт

Слайд 6

Запорізька АЕС — найбільша електростанція Європи

Слайд 7

Ядерним реактором називається пристрій, у якому здійснюється керована реакція розподілу ядер.Відомий варіант безпечної ядерної енергетики - освоєння керованого термоядерного синтезу. Проте, досі перед дослідниками стоять невизначені технологічні труднощі.

Слайд 8

Слайд 9

Енергогенеруючі українські АЕС: Запорізька АЕС Південноукраїнська АЕС Рівненська АЕС Хмельницька АЕС В Україні, також, існує ще 4-ри недобудовані АЕС: Харківська АТЕЦ Одеська АТЕЦ Кримська АЕС Чигиринська АЕС