X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Історія розвитку бази даних"

Завантажити презентацію

"Історія розвитку бази даних"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Історія розвитку бази даних

Слайд 2

База даних (БД) — впорядкований набір логічно взаємопов'язаних даних, що використовуються спільно та призначені для задоволення інформаційних потреб користувачів. У технічному розумінні включно й система керування БД.

Слайд 3

Головне завдання БД — гарантоване збереження значних обсягів інформації (так звані записи даних) та надання доступу до неї користувачеві або ж прикладній програмі.

Слайд 4

Таким чином, БД складається з двох частин: -збереженої інформації та -системи керування нею. З метою забезпечення ефективності доступу записи даних організовують як множину фактів (елемент даних).

Слайд 5

Історія розвитку

Слайд 6

Історія виникнення та розвитку технологій баз даних може розглядатися як в широкому, так і у вузькому аспекті.

Слайд 7

У широкому аспекті поняття історії баз даних узагальнюється до історії будь-яких засобів, за допомогою яких людство зберігало і обробляло дані.

Слайд 8

Історія баз даних у вузькому аспекті розглядає бази даних у традиційному (сучасному) розумінні. Ця історія починається з 1955, коли з'явилося програмований обладнання обробки записів. Програмне забезпечення цього часу підтримувало модель обробки записів на основі файлів. Для зберігання даних використовувалися перфокарти.