X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Інтернет як засіб створення методично-інформаційного середовища

Завантажити презентацію

Інтернет як засіб створення методично-інформаційного середовища

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Т.А.Борзенкова, заступник директора гімназії № 136 м. Києва

Слайд 2

Нині вони використовують соціальні мережі, щоб гуртуватися навколо найкрутішої групи у певний час та організовувати імпровізовані вечірки з дивовижно високою явкою учасників. Ставши дорослими, вони будуть мати інструменти, щоб згуртувати великі спільноти навколо справ, які є для них важливими, з небувалою швидкістю. Вони не проти невеликої реклами, але ненавидять великі надокучливі банери, вони довіряють один одному-більше, ніж політикам і великим компаніям. Я ставлю на те, що вони будуть вимогливими клієнтами і вимогливими виборцями. У своїй старій школі я була вражена, як сильно змінилися підлітки. Але я була також вражена тим, як мало змінилася школа, і я не думаю, що це виняток. Вчителі праві, коли вони непокояться через дефіцит уваги і ледаче мислення учнів. Але, як здається, не було ніякого фундаментального переосмислення про те, як має відбуватися викладання і навчання в епоху соціальних мереж. "Проблема у дорослих, - каже Лео. - Якщо вони кажуть, що ми дедалі тупішаємо, це можливо тому, що ми вчимося у системі шкільної освіти, яку вони самі винайшли". "Нам потрібні кращі вчителі і дискусія про актуальніші навчальні матеріали у школі, - додає він. - Можливо, їм слід звернутися до нас за порадою".

Слайд 3

Діти сприймають нове відразу кількома органами чуття - хочуть помацати, почути, побачити все зблизька. Нетбуки, ноутбуки та пристрої на зразок камери, планшету для письма чи мікрофону допомагають реалізувати цю потребу. Що більше органів чуття задіяні під час навчання, то більшою є ймовірність, що матеріал осяде в головах надовго; Зазубрювання - не завжди найкращий спосіб навчання. Важливо показати дітям, що предмети на зразок математики чи фізики можуть бути цікавими та потрібними їм у житті. На прикладах із життя можна зробити цікавою будь-яку найнуднішу науку. Хіба не приємніше вивчати дроби, якщо за їх допомогою складати кулінарний рецепт? Тут до ваших послуг величезна кількість освітніх комп'ютерних програм, флеш-анімація та цілий ютьюб, повний цікавих та пізнавальних роликів.