X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ІНТЕРНЕТ - віртуалії і реальність

Завантажити презентацію

ІНТЕРНЕТ - віртуалії і реальність

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

« ІНТЕРНЕТ - віртуалії і реальність »

Слайд 3

Проблеми шкільної молоді, що виникають під час роботи з комп'ютером Навантаження на зір. Виснаження нервової системи. Виникнення остеохондрозу, сколіозу. Порушується режим харчування. Стрес. Різноманітні захворювання – від алергії до «хвороб брудних рук».

Слайд 4

Загрози в Інтернет-спілкуванні: зловживання анонімністю; обман. залежність;

Слайд 5

Результати анкетування 26% 48% 17% 22% ті, кому важко включитися в нову компанію; невпевнено почувають себе в оточенні великої групи товаришів; ті, кому хочеться побути на самоті; невпевнено відчувають себе серед малознайомих людей.

Слайд 6

Соціальні мережі Хороша штука цей інтернет – 5 хвилин посидів, півтори години пролетіло! Жарт. Найбільш розповсюджені соціальні мережі у світі

Слайд 7

Частота використання соціальних мереж Героін, морфій, опіум – найсильніші наркотики, які вбивають наш організм… «Вконтакте», «Одноклассники», «Фейсбук», «Твіттер» – за таким же принципом вбивають щирі емоції, час і реальне життя…

Слайд 8

Залежність від Інтернету на сьогодні реально існуючий факт!

Слайд 9

Синдром Інтернет-адикції пристрасть до відправки листів надмірне захоплення комп'ютерними іграми відмова від реального життя Інтернет-залежність - «нав'язливе бажання увійти до Інтернету, знаходячись off-line, і нездатність вийти з Інтернет, будучи on-line»

Слайд 10

Комп'ютерні ігри – небезпечне захоплення Визнати, що твоє захоплення стало небезпечним, перейшло межу − це визнати, що ти хворий!

Слайд 11

Жоден соціальний сайт не зможе зробити людину повноцінною і щиро щасливою!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика