X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Інформаційні технології в освіті Поняття „мультимедіа”. Шляхи використання мультимедійних технологій в освіті

Завантажити презентацію

Інформаційні технології в освіті Поняття „мультимедіа”. Шляхи використання мультимедійних технологій в освіті

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Предмет та завдання курсу «Мультимедійні засоби навчання». Інформаційні технології в освіті Поняття „мультимедіа”. Шляхи використання мультимедійних технологій в освіті

Слайд 2

План Мета вивчення курсу. Загальні відомості про мультимедійні технології. Поняття “мультимедіа”, “мультимедійні технології”. Інформаційно-комунікаційні технології в освіті. Інтерактивна електронна дошка та її використання.

Слайд 3

Корисна статистика Людина запам’ятовує лише: 10 % з прочитаного; 20 % з почутого; 30% з побаченого. Якщо людина чує та бачить, рівень запам’ятовування підвищується до 50 %. Якщо чує, бачить, а потім обговорює, то і до 70%. Використання аудіовізуальних засобів до того ж скорочує на 40% необхідний для навчання час і на 20% збільшує обсяг засвоєної інформації.

Слайд 4

Про значення МЗН в навчально-виховному процесі свідчать такі факти. Для розпізнавання раніше невідомого предмету людині потрібна така кількість часу: – при словесному описі – 2,8 сек.; – на чорно-білому фото – 1,2 сек.; – на кольоровому фото – 0,9 сек.; – засобами кіно і телебачення – 0,7 сек.; – при показі в натурі – 0,4 сек.