X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Інформаційні продукти і послуги"

Завантажити презентацію

"Інформаційні продукти і послуги"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Інформаційні продукти і послуги

Слайд 2

План Эпиграф Інформаційний ресурс Основи інформаційних ресурсів Особливості інформації як товару Інформаційна продукція Інформаційна послуга Постачальники інформаційних послуг

Слайд 3

Эпиграф Інформаційна діяльність, подібно до будь-якої іншої, характеризується використанням ресурсів, виробничим процесом, випуском продукції та наданням послуг.

Слайд 4

Інформаційний ресурс — це нова економічна категорія, що стає вирішальним чинником здійснення будь-якої діяльності.  В українському законодавстві визначено, що до інформаційних ресурсів України входить вся належна їй інформація, незалежно від змісту, форм, часу і місця створення (ст. 54 Закону України «Про інфор мацію»).

Слайд 5

Основи інформаційних ресурсів Інформаційним ресурсам притаманні специфічні властивості, які суттєво відрізняють їх від інших чинників виробництва. Основними з них є: - споживання інформаційних ресурсів не веде до зменшення їх; - взаємний обмін інформацією збільшує інформаційний потенціал усіх учасників обміну; - тиражування й поширення інформації стають відносно прос тішими та дешевшими; - споживання інформаційних ресурсів не призводить до зрос тання невизначеності господарської ситуації та сприяє її впоряд кованості та прогнозованості.

Слайд 6

Наслідком поєднання інформаційних ресурсів та інформаційних технологій є створення певної нової інформації або інформації у новій формі. Це продукція інформаційної діяльності, яка називається інформаційними продуктами і послугами. Інформаційна продукція — це матеріалізований результат інформаційної діяльності, призначений для задоволення інформаційних потреб громадян, державних органів, підприємств, установ та організацій». З позиції виробника інформаційний продукт — це сукупність даних, сформована виробником для поширення в матеріальній або нематеріальній формі.