X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Інформаційні джерела та інформаційні технології в проектній діяльності"

Завантажити презентацію

"Інформаційні джерела та інформаційні технології в проектній діяльності"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Інформаційні джерела та інформаційні технології в проектній діяльності

Слайд 2

Інформаційні технології Інформаційні технології дають змогу не лише збирати й накопичувати інформацію, а й здійснювати такі операції, як аналіз інформації, її збереження, перетворення та передавання.

Слайд 3

Презентація Для проектної діяльності важливим етапом є презентація. Презентація – це спосіб представити нову інформацію, досягнення або можливість за допомогою відповідних засобів. Іншими словами – це демонстраційні матеріали для будь-якого публічного виступу.

Слайд 4

Презентація Презентація – це найбільш важлива і відповідальна частина роботи над проектом. Презентацію можуть розробляти науковці для представлення наукових проектів, а також фахівці, що працюють у сфері бізнесу, дизайнери, рекламні агенти та інші. Найпоширенішими є мультимедійні презентації.

Слайд 5

Мультимедія Мультимедія – це особливий вид комп’ютерної технології, що об’єднує в собі як традиційну статичну (текст, графіка), так і динамічну інформацію (мовлення, музика тощо.) Для такого виду презентації використовують – мультимедійний проектор, який з’єднаний з комп’ютером і передає інформацію на широкий екран для аудиторії.

Слайд 6

Power Point Найбільш поширеною програмою для створення мультимедійних презентацій є PowerPoint – програма для створення і проведення презентацій, що є частиною Microsoft Office і доступна в редакції для операційної системи Microsoft Windows.

Слайд 7

Power Point

Слайд 8

Power Point