X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Хмарні технології

Завантажити презентацію

Хмарні технології

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Хмарні технології Хмарні технології — це технології, які надають користувачам Інтернету доступ до комп’ютерних ресурсів сервера і використання програмного забезпечення як онлайн-сервіса. Для пересічного користувача, здавалось б це не дуже потрібно, але от невеличким фірмам, установам, які не мають змоги придбати і обслуговувати власні дата-центри(сховища даних) або опрацювання складних обрахунків, це безумовно вихід з ситуації. Яндекс.Диск безплатно представляє 10 ГБ, які можна безкоштовно збільшувати до 20 ГБ (також, тимчасово, можна скористатися ще більшим об’ємом диску). Google Диск представляє 15 ГБ (разом з поштою) місця на своєму диску. Microsoft SkyDrive – 7 ГБ. Dropbox – 2 ГБ (безкоштовно можна більшувати до 16 ГБ). Mega – представляє безкоштовно 50 ГБ дискового простору. eDisk – це доступне з будь-якої точки Землі персональне сховище файлів. В цьому сховищі можна зберігати до 4 ГБайт інформації (близько 40 000 документів).

Слайд 2

Хмарне сховище Хмара Mail.Ru

Слайд 3

Хмарне сховище Dropbox Хмарне сховище Dropbox використовується для зберігання даних користувачів. Дані, які зберігаються в хмарному сховищі, доступні користувачу не тільки зі свого комп’ютера, але з інших пристроїв. Можна ділитися своїми файлами через Інтернет з іншими користувачами, а також завантажувати дані з хмарного сховища на комп’ютер.

Слайд 4

Хмарне сховище Google Drive В кінці квітня 2012 року Google офіційно запустила хмарне сховище Google Drive для зберігання файлів користувачів в інтернеті.

Слайд 5

Хмарне сховище Microsoft SkyDrive Хмарне сховище Microsoft SkyDrive було створено корпорацією Microsoft, для розміщення і зберігання файлів на сервісі SkyDrive. У квітні 2012 року Microsoft випустила програму-клієнт для можливості роботи з цим сховищем зі свого комп’ютера без обов’язкового використання веб-інтерфейсу. Раніше при використанні Windows Live SkyDrive переміщати файли з комп’ютера і назад можна було тільки при використанні веб-інтерфейсу. Так вийшло, що випуск клієнта SkyDrive для ПК пройшов непоміченим. Це сталося із-за збігу дат, при очікуваному багатьма запуск хмарного сервісу Google Drive. Вся увага в цей час була прикута до нового сервісу корпорації Google.

Слайд 6

Хмарне сховище E-disk Перейти до сервісу E-disk можна або за адресою http://edisk.ukr.net або через сторінку http://www.ukr.net , на якій розташована закладку «e-Disk» у верхньому лівому кутку екрану, вона приведе на E-disk Опис роботи на http://wiki.ukr.net/E-disk

Слайд 7

Я використовую хмарні сервіси вже років 5, і отже, SkyDrive це те що треба. Дійсно функціональніше і зручніше ніж google і iCloud. Відгуки: Останнім часом технологія хмарних сховищ переживає свій бум, і рядові користувачі все частіше задаються питанням, який сервіс обрати. На перший погляд може здатися, що у всіх сховищ приблизно однакові можливості, однак якщо порівняти їх між собою, стане очевидно, що SkyDrive перевершує конкурентів за кількістю корисних функцій. Висновки:

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика