X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Графічний режим

Завантажити презентацію

Графічний режим

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Графічний режим В графічному режимі в якості елементу зображення є не символ, як у текстовому режимі, а піксел (точка на екрані). Для забезпечення графічного режиму необхідно підключити бібліотеку графічних функцій. З цією метою необхідно зайти в меню Options >> Linker >> Libraries… та відмітити Graphics library. Прототипи графічних функцій знаходяться у заголовному файлі , який необхідно підключати до програми. Ініціалізацію графічного режиму виконує функція void initgraph(int *drv,int *mode, char *path);

Слайд 2

int *drv – вказівник, в який заноситься адреса номеру драйвера; int *mode – вказівник, в якому знаходиться номер режиму роботи відеоадаптера; char *path – рядок символів, що визначає шлях до драйверів. Найлегший спосіб переходу до графічного режиму – використання автоматичної ініціалізації графіки. При цьому запускається процедура автоматичного тестування апаратури з метою визначення параметрів дисплейного відеоадаптера, вибору драйвера та режиму його роботи. Фрагмент програми: #include void main()

Слайд 3

Закриття графіки Використовується функція void closegraph( ); Після виклику цієї функції зображення на екрані зникає. Тому рекомендується перед closegraph( ); зупиняти програму, наприклад, за допомогою ф-ції читання символу getch(). { int drv=DETECT, mode; initgraph(&drv,&mode,”C:\\BCPP\\BGI”); … /*виклик графічних функцій*/ … } Символічні імена для позначення номера драйвера та режиму роботи відеоадаптера можна вибирати довільні.

Слайд 4

Графічні функції. Функції управління курсором. Функції, що визначають положення курсору по осі Х та по осі У відповідно: int getx(); int gety(); Переміщення курсору в точку з координатами (х;у): void moveto(x,y); Переміщення курсору в точку з координатами, що відрізняються від теперішніх на ∆x і ∆y пікселів: void moverel(∆x,∆y); Закриття графіки дозволяє звільнити оперативну пам’ять, зайняту для зберігання графічних вікон.

Слайд 5

Функції малювання ліній Перед тим, як малювати лінії, необхідно встановити стиль їх малювання. Для цього визивається функція з прототипом void setlinestyle(int style,unsigned pattern, int thickness); де style – стиль малювання, pattern – зразок (образец), thickness – товщина лінії. Параметр style може приймати наступні значення: SOLID_LINE – суцільна лінія; DOTTED_LINE – точкова лінія; CENTER_LINE – з чергуванням крапки та тире; DASHED_LINE – пунктир та ін.