X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Графічні системи"

Завантажити презентацію

"Графічні системи"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Графічні системи Підготувала учениця ІІ курсу історрико-правознавчого класу Ковтун Дар”я

Слайд 2

Графічна система  Графічна система персонального комп'ютера включає засоби роботи з відеозображеннями . Обов'язковими компонентами графічної системи є відеокарта і монітор , а також обслуговуючі їх інтерфейси. Додатковими компонентами часто виступають телевізійний тюнер , карта відеозахоплення , проектор та інші пристрої.

Слайд 3

Початковий етап розвитку комп'ютерів характерний відсутністю інтерактивних пристроїв відображення інформації. Тоді результати обчислень отримували у вигляді дірок в перфокарте або роздруківок на папері. У 1951 р. американська ЕОМ Whirlwind вперше в світі отримала інтерактивний пристрій виведення інформації - « світлову пушку» , тобто електронно- променеву трубку , що дозволяє оператору зчитувати дані прямо з екрану.

Слайд 4

З тих пір графічна система ПК зазнала революційні зміни , головними з яких прийнято вважати : обробку тривимірної графіки в режимі реального часу; виведення зображення на цифрові монітори з великим екраном; можливість підключення двох і більше моніторів, а також телевізорів і відеопроекторів.

Слайд 5

3D Studio MAX

Слайд 6

3ds MAX (3D Studio MAX) — повнофункціональна професійна програмна система для створення і редагування тривимірної графіки і анімації, розроблена компанією Autodesk.

Слайд 7

Моделювання Полігональне моделювання в яке входять Editable mesh (редагована поверхність) і Editable poly (редагований полігон) — це найпоширеніший метод моделювання, використовується для створення складних моделей та моделей для ігор; Моделювання на основі неоднорідних раціональних B-сплайнів (NURBS); Моделювання на основі порцій поверхонь Безьє (Editable patch) — підходить для моделювання тіл обертання; Моделювання з використанням вбудованих бібліотек стандартних параметричних об'єктів (примітивів) і модифікаторів.