X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Геотермальні теплові насоси

Завантажити презентацію

Геотермальні теплові насоси

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Геотермальні теплові насоси Підготували учениці 11- Б класу Новгородцева Дар`я, Сайдан Владислава

Слайд 2

Теплови й насо с (помпа) (англ. heat pump) — прилад, який переносить розсіяну теплову енергію в опалювальний контур. Принцип робои теплового насоса заснований на оберненому циклі Карно.

Слайд 3

Основні види теплових насосів Теплові насоси «вода-вода» є одними з найбільш ефективних теплоенергетичних систем, оскільки ґрунтова вода — це надійне й постійне джерело енергії.

Слайд 4

Основні види теплових насосів Теплові насоси «ґрунт/вода» використовують енергію, що накопичується у ґрунті. Теплові насоси «ґрунт/вода» використовують енергію, що накопичується у ґрунті. Енергія забирається з ґрунту за допомогою ґрунтового теплоколектора, розташованого на поверхні належного розміру.

Слайд 5

Основні види теплових насосів Теплові насоси «повітря/вода» використовують енергію, що накопичується в повітрі навколо нас. Такі теплові насоси можуть ефективно працювати при температурах до –20 °C.

Слайд 6

Принцип роботи Холодоагент під високим тиском через капілярний отвір попадає у випарювач, де за рахунок різкого зменшення тиску відбувається процес випару. При цьому холодоагент відбирає тепло у внутрішніх стінок випарювача а випарювач у свою чергу відбирає тепло в земляного або водяного контуру, за рахунок чого він постійно охолоджується. Компресор вбирає холодоагент із випарювача, стискає його, за рахунок чого температура холодоагенту різко підвищується й виштовхує в конденсатор. Крім цього, у конденсаторі, нагрітий у результаті стиску холодоагент віддає тепло (температура порядку 85-125 градусів Цельсія) опалювальному контуру й переходить у рідкий стан. Процес повторюється постійно. Коли температура в будинку досягає необхідного рівня, електричне коло розривається терморегулятором і тепловий насос перестає працювати. Коли температура в опалювальному контурі падає, терморегулятор знову запускає тепловий насос. У такий спосіб холодоагент у тепловому насосі робить зворотний цикл Карно.