X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Безпека дітей в Інтернет

Завантажити презентацію

Безпека дітей в Інтернет

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Безпека дітей в Інтернет

Слайд 2

Інтернет в житті дитини Сьогодні кількість користувачів мережі Інтернет постійно зростає, при чому частка молоді та зовсім юної аудиторії серед користувачів дуже велика. Для багатьох, особливо молодих людей, Інтернет стає інформаційним середовищем, без якого вони не уявляють собі життя. Але вміщаючи в себе великий інформаційний, навчальний та розважальний потенціал, Інтернет може бути небезпечним та становити певний ризик, особливо для дітей. Дорослим необхідно пам’ятати про існування загроз в Інтернеті та приділяти підвищену увагу питанню безпеки дітей в мережі.

Слайд 3

Ризики в Інтернеті доступ до сайтів, що не призначені для перегляду дітьми; контакти з незнайомими людьми через чати, системи миттєвих повідомлень, електронну пошту; надання інформації особистого (конфіденційного) характеру; проблеми технологічного характеру; питання, пов'язані з покупками та фінансовими витратами.

Слайд 4

Основні правила безпечної роботи в глобальній мережі Інтернет для дітей та підлітків не надавати незнайомим особам свої дані та інформацію про близьких та родичів по електронній пошті, в чатах, за допомогою систем миттєвого обміну повідомленнями; не відправляти повідомлення непристойного змісту, чи ті, які мають інформацію, що може образити іншу людину; не відправляти свою фотокартку чи фотокартки родичів;

Слайд 5

Основні правила безпечної роботи в глобальній мережі Інтернет для дітей та підлітків не здійснювати фінансові операції через мережу Інтернет без нагляду дорослих; не погоджуватись на зустрічі з незнайомими людьми, чи здійснювати це лише в громадських місцях та в присутності батьків чи когось з дорослих; повідомляти батьків, старших друзів у разі отримання інформації, що змусить почуватись некомфортно чи має характер залякування.

Слайд 6

День безпечного Інтернету 9 лютого 2010 року за ініціативою Європейської комісії в Україні проходитиме День безпечного Інтернету, організаторами якого є Коаліція за безпеку дітей в Інтернеті, що проводить ряд комплексних соціальних програм, покликаних привернути увагу суспільства до загроз, що несе невміння правильно користуватися мережею Інтернет. Міністерство освіти і науки і Україні є партнером Коаліції та активно підтримує соціальну ініціативу компанії «Майкрософт Україна» − програму «Онляндія: безпека дітей в Інтернеті», що діє в Україні вже два роки.

Слайд 7

День безпечного Інтернету Для цієї програми розроблено спеціальний веб-ресурс - www.onlandia.org.ua, на якому розміщені навчальні матеріали для дітей, вчителів та батьків. Юні користувачі мережі Інтернет можуть зареєструвати безпечні поштові електронні скриньки на цьому веб-сайті

Слайд 8

День безпечного Інтернету В межах проведення Дня безпечного Інтернету рекомендуємо провести наступні заходи: круглі столи, конференції, творчий конкурс малюнків про важливість навичок безпечного використання мережі (для учнів початкових класів), творчий конкурс плакатів про важливість навичок безпечного використання мережі (для учнів середніх та старших класів), творчий конкурс еcе про проблеми, які виникали у учнів під час роботи в Інтернеті.

Слайд 9

День безпечного Інтернету Просимо розповсюдити інформацію та сприяти підтримці програми «Онляндія: безпека дітей в Інтернеті», шляхом проведення 9 лютого 2010 р. інформаційних заходів для батьків і дітей і відзначити цей день, як День безпечного Інтернету разом із усіма європейськими країнами.

Слайд 10

www.onlandia.org.ua

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика