X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Автор розробник

Завантажити презентацію

Автор розробник

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Автор розробник Вчитель історії та правознавства КЗШ №117 Данилко Дмитро Вікторович

Слайд 2

історія розвитку освіти

Слайд 3

Спартанська та афінська системи виховання АФІНСЬКА СПАРТАНСЬКА Виховання хлопців та дівчат аристократії до 7р. відбувалося вдома 7- 20р. військово- фізичне виховання юнаків в інтернатах. Вчилися Писати, читати та співати фіз. виховання дівчат у сім‘ї . 18- 20р. навчання в ефебії. Підготовка до військової та громадянської служби Дівчата: домашне виховання, після одруження втрачали всі права. Хлопці: До 7р. виховання в сім‘ї. 7- 16р. навчання в школі 3 рівнів: -граматична (читання, писання, рахування) -кифариста (музика) -педотрібна (фіз.розвиток) 16- 18р.заможні навчаються в гімназії. (фіз., літер., філос., політ. освіта).

Слайд 4

Середньовічна освіта навчались Здобували освіту оволодівали

Слайд 5

Освіта нового часу Ян Амос Коменський виділяє: розумове, етичне та релігійне виховання. Принцип “природосообразности” виховання. Створив систему виховання для народних мас. 4 вікових періода: Дитинство – до 6р. (материнська школа); Отроцтво – 6- 12р. (школа рідної мови); Юність – 12- 18р. (латинська школа “7 вільних мистецтв”); Зрілість – 18- 24р. (богословський, юридичний та медичний ф-ти академії). Саме в цей час з‘являєтся мережа університетів. Ввів класно- урочну систему. Ввів ігровий елемент в навчання. Розкрив принцип наочності. Системність навчання: від простого до складного. Вчитель повинен любити свою справу, відноситись по батьківськи до учнів, прищеплювати інтерес учнів до знань. Труди: “Великая дидактика”, “Мир чувственных вещей в картинках”, “Материнская школа” и др.

Слайд 6

Освіта на українських землях к. XVI – XVII ст. Братські школи на Україні. Львівська 1586 Київська 1615 Вчились діти всіх прошарків населення. Діти бідних сімей навчались бескоштовно. Головна мета: дати освіту і виховувати відданість давнім традиціям й вірі батьків. Застосовувалась класно- урочна система навчання, а також різні дидактичні методи. Братські школи були слов‘яно- греко- латинськими з оволодіванням “7В. М.” Велике значення для розвитку освіти мала поява друкарень на Україні. Вищу освіту здобували переважно в Києво- Могилянський академії, а також в Острожській академії.