X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Автоматизована інформаційна система подання звітності суб’єктами ринку телекомунікацій “НКРЗ-ЗВІТ“

Завантажити презентацію

Автоматизована інформаційна система подання звітності суб’єктами ринку телекомунікацій “НКРЗ-ЗВІТ“

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Національна комісії з питань регулювання зв’язку України Автоматизована інформаційна система подання звітності суб’єктами ринку телекомунікацій “НКРЗ-ЗВІТ“ Лобода Денис Володимирович керівник спеціалізованого центру сертифікації ключів ТОВ „Науково-виробнича фірма „Українські національні інформаційні системи”, Україна, lobodadv@gmail.com Ємельяненков Борис Миколайович заступник директора Адміністративного департаменту НКРЗ, Україна, ybn@nkrz.gov.ua Уваренко Микола Миколайович головний спеціаліст відділу науково-технічного забезпечення та інформаційних технологій Адміністративного департаменту НКРЗ, Україна, umm@nkrz.gov.ua

Слайд 2

Загальні відомості В Національній комісії з питань регулювання зв’язку в 2009 році проведені тестові випробування та впроваджена Автоматизована інформаційна система подання звітності суб’єктами ринку телекомунікацій „НКРЗ-ЗВІТ“ (далі - АІС). Метою створення АІС “НКРЗ-ЗВІТ” є впровадження елементів електронного урядування в діяльності НКРЗ. За організаційно-функціональною ознакою АІС складається з єдиного сегменту, що є фізично відокремленим від будь-яких інших інформаційно-телекомунікаційних систем.

Слайд 3

Призначення АІС АІС призначена для забезпечення інформаційними ресурсами виконання працівниками НКРЗ функцій покладених чинним законодавством на НКРЗ. АІС реалізовує автоматизоване збирання та накопичення звітної інформації від суб’єктів ринку телекомунікацій (далі – СРТ) та забезпечує ручну обробку звітної інформації працівниками НКРЗ шляхом надання доступу до звітної інформації, отриманої від суб’єктів ринку телекомунікацій. АІС забезпечує централізовану автоматизовану обробку вхідної та вихідної інформації, комутацію серверу та робочих місць користувачів АІС за допомогою апаратних, та програмних засобів.

Слайд 4

Комплексна система захисту інформації АІС У складі АІС створена у відповідності до технічного завдання, затвердженого Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України, комплексна система захисту інформації (далі – КСЗІ). Проведена державна експертиза КСЗІ АІС вимогам нормативних документів в системі технічного захисту інформації України. КСЗІ АІС призначена для: автоматизації накопичення та зберігання інформації, що надається суб’єктами ринку телекомунікацій України до НКРЗ; забезпечення режиму обмеження доступу до інформації, яка надається СРТ; попередження порушення конфіденційності, цілісності та доступності інформації, яка надається СРТ, через несанкціонований доступ; забезпечення захисту технологічної інформації АІС від несанкціонованого доступу, знищення, модифікації та блокування.