X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Автоматизація оцінки фінансового стану корпоративних клієнтів в Кредитпромбанку

Завантажити презентацію

Автоматизація оцінки фінансового стану корпоративних клієнтів в Кредитпромбанку

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Автоматизація оцінки фінансового стану корпоративних клієнтів в Кредитпромбанку Начальник управління методології кредитних ризиків ПАТ «Кредитпромбанк» Олексій Вініченко Київ, 19 грудня 2012 р.

Слайд 2

Процес еволюції засобів автоматизації оцінки фінансового стану клієнтів в Кредитпромбанку

Слайд 3

Кредитпромбанк використовує для оцінки фінансового стану корпоративних клієнтів ПЗ власної розробки: Технологія клієнт-сервер. Доступ через браузер. Централізована база даних для зберігання наданої клієнтами фінансової звітності: зберігання сканокопій звітів та окремо фактичних даних звітів; відокремлення даних від дизайну форм звітів; конструктор форм звітів; підтримка версій звітних форм та версій даних звіту на дату; автоматичний розрахунок окремих показників звітів (підсумки розділів та інш.) та перехресний контроль параметрів різних форм; підписання введених даних виконавцем та контролером. Моніторинг своєчасної актуалізації фінансової звітності клієнтів, що мають зобов`язання по кредитам; Формування на базі звітності агрегованих аналітичних форм; Проведення оцінки: інтеграція з даними АБС та БКІ; налаштування оціночних моделей; здійснення автоматичної оцінки фінансового стану клієнта відповідно до налаштованих оціночних моделей; зберігання історії всіх оцінок. Інтеграція з системою розрахунку резервів; аналітична обробка результатів оцінки

Слайд 4

Інтерфейси системи:

Слайд 5

Переваги, що забезпечуються впровадженням ПЗ: Стандартизація процесів збору даних та оцінки по всій мережі; Централізоване управління змінами форм, показників, моделей оцінки; Скорочення операційних помилок; Аудит операцій введення та контролю даних та документів; Захист історичних даних від змін; Оцінка одночасно за кількома моделями; Захист від втручання виконавців у логіку оцінки; Накопичення даних для аналізу (розробка скорингових моделей); Скорочення витрат на процес (зменшення кількості задіяного персоналу, витрат часу, витрат дискової пам`яти). …

Слайд 6

Управління ризиками внутрішньої розробки ПЗ: Використання виключно стандартних та поширених технологій, щодо яких є достатня документація, значний досвід використання і вільний обмін знаннями в мережі інтернет, наявний ринок фахівців (MS SQL, Java, NetBeans, JBoss); Використання стандартизованої методології розробки ПЗ, методів управління проектами, моделювання (RUP, UML, IDEFx): з використанням спеціальних інструментальних засобів на етапі проектування моделюються варіанти використання майбутньої системи, структури даних та критичні алгоритми роботи; складається проектна документація з докладним описом структури проекту, призначення і функціоналу всіх складових частин; формулюються цілі проекту, складається план реалізації та визначаються необхідні ресурси, здійснюється контроль за виконанням плану та коригуючі заходи. Обов`язкове коментування програмного коду з описом призначення кожної процедури та логіки її роботи; Зберігання всіх файлів проекту (програмні коди, документація) у централізованому сховищі версій; Складання докладної документації для адміністраторів та користувачів ПЗ, в т.ч. з описом дій при виникненні проблемних ситуацій.

Слайд 7

Моделювання функціоналу та структури ПЗ:

Слайд 8

Перші кроки у напрямку Data Mining

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика