X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Апаратна складова комп'ютера [1 частина]

Завантажити презентацію

Апаратна складова комп'ютера [1 частина]

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

* Апаратна складова ком’ютера

Слайд 2

* Комп’ютер зсередини Основні принципи

Слайд 3

* Означення Комп’ютер (computer) – це програмований електронний пристрій для опрацювання числових і символьних даних. аналогові комп’ютери – додають і перемножують аналогові (неперервні) сигнали цифрові комп’ютери – працюють з цифровими (дискретними) даними. Hardware – апаратне забезпечення, «залізо». Software – програмне забезепечення, «софт».

Слайд 4

* Архітектура комп’ютера Архітектура – принципи роботи і взаємодії основних пристороїв комп’ютера (процесора, ОЗП, зовнішніх пристроїв). Принстонська архітектура (фон Неймана): АЛП, ПУ (процесор) ОЗП (програма і дані) пристрій виводу уристрій вводу прямий доступ до пам’яті Гарвардская архітектура – програми і дані зберігаються в різних областях пам’яті. прямий доступ до пам’яті швидкість (одночасно зчитуємо команду і дані) неохідно більше контактів у процесора

Слайд 5

* Принципы фон Неймана «Передуюча доповідь про машину EDVAC» (1945) Принцип двійкового кодування: вся інформація кодуєтся в двійковому вигляді. Принцип програмного управління: програма складається з набору команд, які виконуються процесором автоматично одна за одною в певній послідовності. Принцип однорідності пам’яті: програми і дані зберігаються в одній і тій же пам’яті. Принцип адресності: пам’ять складається з пронумерованих комірок; процесору в будь-який момент доступна довільна клітинка.

Слайд 6

* Архітектури комп’ютеров фон Неймана багатомашинна (незалежні задачі) багатопроцесорна (частини однієї задачі, по різним програмам) паралельні процесори (частини однієї задачі, по одній програмі)

Слайд 7

* Комп’ютер зсередини Персональний комп’ютер