X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Амосов "Роздуми про здоровя"

Завантажити презентацію

Амосов "Роздуми про здоровя"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Амосов Н.м. “роздуми про здоров’я” Глава IV “ Здоров’я ”

Слайд 2

У всі історичні етапи розвитку медицини в ній можна знайти дві лінії: перша-це відновлення порушеного здоров'я за допомогою ліків; друга - досягнення тієї ж мети шляхом мобілізації "природних захисних сил організму".

Слайд 3

Начебто кожному зрозуміло: здоров'я - протилежність хвороби. Потрібно його вимірювати. Багато здоров'я, менше шансів на розвиток хвороби. Мало здоров'я-хвороба. Так люди і думають. Кажуть: "погане здоров'я", "слабке здоров'я". Але в історіях хвороби таке не пишуть.

Слайд 4

Науковий підхід до поняття здоров'я повинен бути кількісним. "Кількість здоров'я" -ось що потрібно. Кількість здоров'я можна визначити як суму “резервних потужностей” основних функціональних систем.

Слайд 5

Амосов виділяє такі підсистеми що впливають на здоров’я Тренування Харчування Терморегуляції Сон

Слайд 6

Життя складається з приємних і неприємних компонентів всіх відчуттів - як біологічних, так і соціальних. Для стимулу потрібно отримати максимум приємного при мінімумі неприємного. На жаль, є ще адаптація. Приємне швидко перетворюється в байдуже.