X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Алгоритми й виконавці

Завантажити презентацію

Алгоритми й виконавці

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Інформатика 5 клас Алгоритми і виконавці

Слайд 2

Дайте відповіді на запитання Яку програму вивчали на попередніх уроках? Як запустити програму? Як зберегти малюнок? Що таке алгортим?

Слайд 3

Алгоритм Ви вже знаєте, що алгоритм - це послідовність команд. Алгоритми складаються для конкретного виконавця. Кожен виконавець має свою систему команд. Виконавши алгоритм, виконавець повинен досягти поставленої мети: виготовити потрібну деталь, дістатися необхідного місця, приготувати страву, обчислити значення арифметичного виразу тощо.

Слайд 4

Алгоритм Складемо алгоритм письмового або усного обчислення значення виразу: 23579-(12*18 + 1575: 15) Очевидно, що цей алгоритм потрібно складати для виконавця, який може виконувати команди додавання, віднімання, множення і ділення натуральних чисел. Таким виконавцем може бути, наприклад, учень 4 класу, але не може бути учень 2 класу, тому що він не може виконати команду ділення натуральних чисел.

Слайд 5

Алгоритм Алгоритм буде такий: 1. Знайти добуток чисел 12 і 18 і запам'ятати його 2. Знайти частку від ділення числа 1575 на число 15 і зап тати її 3. Знайти суму результатів дій 1 і 2 і запам'ятати її 4. Знайти різницю числа 2357 і результату дії 3 і повідомити її

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Розв'яжемо задачу Відстань до першої кульки була 25 метрів. Відстань від жовтої кульки до зеленої була 10 метрів, а від зеленої до жовтої 8 метрів. Після останньої кульки до виходу вони пройшли ще 4 м. Зелених кульок - 6 Жовтих кульок - 5 5 + 5 * 1 0 + = 2 5 * 8 + 4 Відповідь: 119 метрів Супровід Операційна система спитала, чи вміємо ми шукати шлях у лабіринті?(Так) Вона вирішила дізнатися як пройшли Елзік, Ганнуся і Мудрунчик по лабіринту до зорельоту і скільки треба зібрати кульок.