X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Залежність властивостей полімерів від їхньої будови. Термопластичні й термореактивні полімери

Завантажити презентацію

Залежність властивостей полімерів від їхньої будови. Термопластичні й термореактивні полімери

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Залежність властивостей полімерів від їхньої будови. Термопластичні й термореактивні полімери

Слайд 2

Фронтальна бесіда 1) Напишіть реакцію одержання поліетилену з етилену. 2) За яких умов можлива така реакція?

Слайд 3

3) Які органічні речовини можуть вступати в реакції полімеризації? Наведіть приклади. 4) Ч и можна віднести реакцію синтезу білка до реакцій полімеризації? Чому? Як називаються реакції такого типу?

Слайд 4

У спрощеній формі таку реакцію на прикладі етилену можна представити так:

Слайд 5

Поняття про полімерні матеріали Полімерні матеріали — це матеріали на основі високомолекулярних сполук, клас сучасних матеріалів, що широко використовується в усіх галузях техніки й технології, у сільському господарстві й побуті. Вони вирізняються широкими можливостями регулювання складу, структури й властивостей.

Слайд 6

Реакція полімеризації Однією з найважливіших у практиці реакцій ненасичених сполук є полімеризація. Реакцією полімеризації називається процес утворення високомолекулярної сполуки (полімеру) шляхом з’єднання одна з одною молекул вихідної низькомолекулярної сполуки (мономера).

Слайд 7

Реакція поліконденсації Це реакція, що приводить до утворення високомолекулярної сполуки та супроводжується виділенням низькомолекулярної речовини. Практичне значення має реакція поліконденсації формальдегіду з фенолом (каталізатори — кислоти або основи):

Слайд 8

Фронтальна робота 1) Який процес називається полімеризацією? Які ознаки повинні мати речовини, що вступають у реакцію полімеризації? 2) Який процес називається поліконденсацією? Які ознаки повинні мати речовини, що вступають у реакцію поліконденсації?

Слайд 9

3) Що спільного й чим відрізняються молекула мономера й структурна ланка утвореного ним полімеру? 4) Назвіть загальні фізичні властивості полімерів.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія