X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вплив радіації

Завантажити презентацію

Вплив радіації

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вплив радіації на організм людини

Слайд 2

Види випромінювання Альфа-випромінювання – це потік важких часток, що складаються з нейтронів і протонів, не здатне проникнути навіть крізь аркуш паперу і людську шкіру. Стає небезпечним, тільки при попаданні всередину організму з повітрям, їжею, через рану.

Слайд 3

Види випромінювання Бета-випромінювання являє собою потік негативно заряджених часток, здатних проникати крізь шкіру на глибину 1-2 см.

Слайд 4

Види випромінювання Гамма-випромінювання – має найвищу проникну здатність. Такий вид випромінювання може затримати товста свинцева або бетонна плита.

Слайд 5

Небезпека радіації Небезпека радіації полягає в її іонізуючому випромінюванні, що взаємодіє з атомами і молекулами. Ця взаємодія перетворює їх в позитивно заряджені іони, тим самим розриваючи хімічні зв'язки молекул, що складають живі організми, і викликаючи біологічно небезпечні зміни.

Слайд 6

Природна радіація Природне радіаційне опромінення можна розділити на зовнішнє опромінення і внутрішнє.

Слайд 7

Зовнішнє опромінення Зовнішньому радіаційному опроміненню ми піддаємося при перельотах літаком, через дію космічних променів. Наприклад, при походах в гори Ви піддаєтеся більш сильному впливу природного радіаційного фону, ніж поблизу рівня моря. Такий рівень радіації вважається допустимим.

Слайд 8

Внутрішнє опромінення На внутрішнє опромінення припадає приблизно 2/3 еквівалентної ефективної дози, яку отримує людина від природних джерел радіації, що надходять в орган