X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вода H2O

Завантажити презентацію

Вода H2O

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вода в організмах Робота вчителя біології до уроків 10 кл. ПАВЛЕНКО Т.І. Планета Земля

Слайд 2

“ Воде была дана волшебная власть стать соком жизни на Земле. Нет воды – нет жизни, есть вода – есть жизнь” (Леонардо да Винчи). “ Нельзя сказать, что ты необходима для жизни: ты – сама жизнь.” (Антуан де Сент Экзюпери).

Слайд 3

“С тобой возвращаются к нам силы, с которыми мы уже простились. По твоей милости в нас вновь начинают бурлить высокие родники нашего сердца. Ты самое большое богатство на свете” (Антуан де Сент Экзюпери).

Слайд 4

Вода – матриця життя Вода, що міститься в організмі, якісно відрізняється від звичайної води - це структурована вода. Завдяки сучасним методам фізичного експерименту було доведено, що в найтіснішому контакті з біологічними молекулами, вода знаходиться неначе в замерзлому стані (має структуру льоду). Такі «льодяні» структури води є матрицею життя. Без них неможливе саме життя. Лише їх наявність дає можливість перебігу важливих для життя біофізичних та біохімічних реакцій, наприклад, проведення енергії від місця її надхождення до місця використання в організмі.

Слайд 5

Молекула води Молекула води –Н2О. Складається з двох атомів водню, сполучених з атомом кисню міцним ковалентним зв’язком. Вона полярна, на її полюсах розміщені позитивний і негативний заряди. Завдяки цьому дві молекули можуть притягуватися одна до одної за рахунок сил електростатичної взаємодії між негативним зарядом на атомі кисню і позитивним зарядом на атомі водню. Цей тип зв’язку – водневий. Він у 15-20 разів слабший за ковалентний.

Слайд 6

“Гідро” (лат?) - вода Всі речовини по відношенню до води поділяються на дві групи: 1. Гідрофільні – ті, що добре розчиняються у воді; “філео” – той, що любить воду. До них належать цукор, сіль, амінокислоти. 2. Гідофобні – ті, що практично нерозчинні у воді; “фобос” – той, що боїться води. До них належать ліпіди.