X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ВИКОРИСТАННЯ СПИРТІВ

Завантажити презентацію

ВИКОРИСТАННЯ СПИРТІВ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ВИКОРИСТАННЯ СПИРТІВ

Слайд 2

Спирти Спирти  - клас органічних сполук, похідні вуглеводнів, у молекулах яких один або кілька атомів водню заміщені гідроксильними групами. Спирти - похідні вуглеводнів, у молекулах яких один або кілька атомів водню заміщені гідроксильними групами (OH). Гідроксильну групу зв'язану з sp3-гібридизованим атомом вуглецю (карбону) називають спиртовою.

Слайд 3

Поширення в природі Спирти є досить поширеними сполуками у природі і виконують в живих організмах різноманітні функції. Ще більш поширеними сполуками є похідні спиртів, серед яких перш за все слід відзначити складні ефіри. Нижчі спирти та їх ефіри часто обумовлюють запах рослин і входять до складу так званих ефірних масел. Вищі спирти та їх ефіри входять до складу жирів, бджолиного воску, тощо.

Слайд 4

Серед всіх спиртів найбільше значення мають етанол та метанол

Слайд 5

Етанол

Слайд 6

Алкогольні напої Вони містять етиловий спирт. До них відносяться спирт, горілка, лікеро-горілчані вироби, ром, скроні, коньяки, виноградні і плодово-ягідні вина.

Слайд 7

Спирт для харчової промисловості Технологія: 1) одержання солоду; 2) приготовлений і зброджування солодкого затору; 3) перегонка зрілої бражки; 4) ректифікація зрілого спирту.