X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Відносна молекулярна маса речовини, її обчислення за хімічною формулою

Завантажити презентацію

Відносна молекулярна маса речовини, її обчислення за хімічною формулою

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Відносна молекулярна маса речовини, її обчислення за хімічною формулою Презентацію створено за допомогою комп’ютерної програми ВГ «Основа» «Електронний конструктор уроку»

Слайд 2

Ca, CO2 , H2, Na2O, H2SO4 Прочитайте формули записаних речовин і розшифруйте якісний і кількісний склад цієї речовини. Розділіть запропоновані речовини на прості та складні. З допомогою періодичної системи хімічних елементів визначте відносну атомну масу кожного елемента. А як обчислити масу всієї молекули? Молекулярна маса - це маса однієї молекули певної речовини. А якщо для визначення молекулярної маси використовувати наведені в таблиці відносні атомні маси?

Слайд 3

Відносна молекулярна маса - це фізична величина, що показує, у скільки разів маса певної молекули більша за 1/12 маси атома Карбону- 12. Одиниця вимірювання: Отже, хімічна формула речовини дозволяє обчислити відносну молекулярну масу речовини.

Слайд 4

Завдання 1. Складіть за валентністю формули й обчисліть відносну молекулярну масу речовин: AlO, CaО, KO. Завдання 2. Індивідуальна робота з навчальною таблицею 2 Обчисоити відносні молекулярні маси речовин у рядах 1- 6 з допомогою періодичної системи хімічних елементів.

Слайд 5

Слайд 6

Завдання 3. Письмова самостійна робота в парах. Обчислити суму відносних молекулярних мас

Слайд 7

Додаткове завдання. Розташуйте речовини в порядку зростання відносних молекулярних мас.