X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розв’язання експериментальних задач

Завантажити презентацію

Розв’язання експериментальних задач

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Розв’язання експериментальних задач

Слайд 2

Варіант 1 1. Використовуючи залізо, отримайте ферум(ІІ) хлорид. 2. Використовуючи запропоновані реактиви, здійсніть реакції за схемою:

Слайд 3

Варіант 2 1. Використовуючи магній, отримайте магній сульфат. 2. Використовуючи запропоновані реактиви, здійсніть реакції за схемою:

Слайд 4

1. Що робили? 2. Що спостерігали при цьому? 3. Рівняння реакцій у молекулярній, повній молекулярно-йонній та скороченій молекулярно-йонній формах. 4. Висновки, які пояснюють явища, що спостерігалися.

Слайд 5

Напишіть у молекулярній, повній молекулярно-йонній та скороченій молекулярно-йонній формах рівняння реакцій, з допомогою яких можна здійснити реакції за схемою:

Слайд 6

Слайд 7

Легкі пористі бетони одержують шляхом узаємодії алюмінію з кальцій гідроксидом:

Слайд 8

Обчисліть об’єм водню (н. у.), що виділиться в результаті взаємодії з водою калію масою 78 г, що містить 10 % домішок. Складіть рівняння реакцій за схемою:

Слайд 9

Здійсніть перетворення:

Слайд 10

Домашнє завдання Повторити матеріал про властивості металів, загальні способи їх одержання, застосування й особливості хімічних властивостей Na, K, Ca, Al, Fe.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія