X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розвиток хімічної науки і виробництва в Україні. Вітчизняні вчені-хіміки

Завантажити презентацію

Розвиток хімічної науки і виробництва в Україні. Вітчизняні вчені-хіміки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Українські вчені -хіміки

Слайд 2

Удосконалив технології виробництва сульфатної та нітратної кислот і їх солей. Ададуров Іван Євграфович 1879-1938

Слайд 3

Бекетов Микола Миколайович (1827-1911) Виклав теорію витіснення металів, установив ряд активності металів, дав формулювання закону діючих мас, описав відкритий ним метод відновлення металів (алюмінотермія)

Слайд 4

Бондар Алла Григорівна (1921-1981) Засновниця кафедри кібернетики хіміко-технологічних процесів хіміко-технологічного факультету НТУУ "КПІ". Підручник “Математичне моделювання в хімічній технології” А.Г.Бондар видала в 1973, а в 1974 р. його удостоєно срібної медалі ВДНГ СРСР. Статті в престижних журналах, виступи на конференціях, підручники та монографії, захист дисертацій заклали міцний фундамент нової в Україні наукової школи – кібернетики хіміко-технологічних процесів.

Слайд 5

Бунге Микола Андрійович (1842-1915) Працював у галузях електрохімії та хімічної технології. Досліджував елекроліз розчинів і органічних сполук, удосконалив методику газового аналізу. Вивчав процес виробництва цукру з цукрового буряку та умови його перебігу. Зробив вагомий внесок у розвиток вітчизняної цукрової промисловості.

Слайд 6

Засновник геохімії, біогеохімії та радіогеології, космізму. Збагатив науку глибокими ідеями, що лягли в основу нових провідних напрямків сучасної мінералогії, геології, гідрогеології, визначив роль організмів у геохімічних процесах. Організатор та директор Радієвого інституту (1922—1939), Біохімічної лабораторії (з 1929; зараз Інститут геохімії та аналітичної хімії АН СРСР ім. Вернадського). Дійсний член НТШ та ряду інших академій (Паризької, Чеської). Вернадський Володимир Іванович (1863-1945)