X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Роль хімії в створенні нових матеріалів

Завантажити презентацію

Роль хімії в створенні нових матеріалів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Роль хімії в створенні нових матеріалів

Слайд 2

«широко простягає хімія руки свої у справи людські. Куди не подивимось, куди не оглянемось, скрізь обертаються перед очима нашими успіхи її старанності» М.В.Ломоносов

Слайд 3

Нові матеріали Хімія робить суттєвий внесок у створення різноманітних матеріалів: металічних і неметалічних. Серед металічних матеріалів найчастіше використовуються сплави на основі заліза, алюмінію, магнію, нікелю, ніобію, титану, танталу, цирконію та інших. 3 металічних сплавів виготовляються теплообмінники, ємності, мішалки, трубопроводи, контактні апарати, колони та інші апарати.

Слайд 4

Синтетичні високомолекулярні речовини(полімери) Неможливо нині уявити собі і повсякденне життя без синтетичних каучуків, без хімічних волокон, з яких виготовляють не тільки одяг, а й вироби технічного призначення (капронові деталі, риболовецькі сітки тощо).

Слайд 5

Композити Композиційні матеріали, що складаються з пластичної основи(матриці) та наповнювача. Кермети(кераміко-металічні) Норпласти (наповнені органічними полімерами) Піни(газонаповнені матеріали)

Слайд 6

Кераміка Після металів та полімерів третім за значенням матеріалом називають кераміку. Це дуже різноманітна група матеріалів, які добувають спіканням порошків природного і штучного походження.

Слайд 7

Напівпровідники Велике майбутнє у напівпровідників, які виготовляють з речовин високої чистоти.

Слайд 8

Дякуємо за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія