X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Поняття про розчини. Колігативні властивості розчинів

Завантажити презентацію

Поняття про розчини. Колігативні властивості розчинів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

РОЗЧИНИ. KОЛІГАТИВНІ ВЛАСТИВОСТІ РОЗЧИНІВ

Слайд 2

Розчин – дво- або багатокомпонентна гомогенна система, склад якої може безперервно змінюватися у межах, визначених розчинністю Вода – самий поширений на планеті розчинник вода добре розчиняє іонні й більшість полярних сполук. Така властивість води пов’язана значною мірою з її високою діелектричною проникністю. властивості води: високий поверхневий натяг, низька в’язкість, високі температури плавлення; високі температури кипіння; більш висока густина у рідкому стані, аніж у твердому.

Слайд 3

Класифікація розчинів

Слайд 4

Класифікація розчинів Розчини речовин з молярною масою менше 5000 г/моль називають розчинами низькомолекулярних сполук (НМС), а розчини речовин з молярною масою понад 5000 г/моль – розчинами високомолекулярних сполук (ВМС). Речовини, які за таких самих умов не розпадаються на іони і електричний струм не проводять – неелектроліти (до них належать більшість органічних сполук). Речовини, що розпадаються на іони в розчинах або розплавах, проводять електричний струм – електроліти (до них належать кислоти, основи і майже усі солі).

Слайд 5

Насиченим називається розчин, який перебуває у динамічній рівновазі з надлишком розчиненої речовини. У ненасиченому розчині міститься менше речовини, а в пересиченому – більше, ніж у насиченому. Пересичені розчини досить нестійкі. Легке струшування посудини або добавляння в розчин кристала солі викликає випадання в осад надлишку розчиненої речовини.