X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Побутові хімікати

Завантажити презентацію

Побутові хімікати

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Побутові хімікати

Слайд 2

Класифікація Побутові хімікати – це речовини або суміші речовин, що використовують у побуті з певною метою або у складі композицій. За призначенням їх можна розділити на такі групи: -       синтетичні миючі засоби; -       засоби для вибілювання і підкрохмалювання виробів тканини; -       засоби видалення плям; -       засоби чищення та дезінфекції; -       засоби догляду за транспортом -       засоби догляду за виробами зі шкіри та замші; -       засоби для знищення побутових комах та гризунів; -       мінеральні добрива; -       лакофарбові матеріали; -       фотохімічні товари; -       косметичні засоби тощо.

Слайд 3

За агрегатним станом побутові хімікати бувають рідкі та тверді. До рідких належать також суспензії та емульсії. Тверді побутові хімікати бувають порошкоподібними, гранульовані й таблетовані. Їх випускають у вигляді паст, помадоподібних препаратів, а також в аерозольній упаковці.

Слайд 4

За вмістом основної речовини побутові хімікати можуть бути концентрованими і готовими для безпосереднього застосування. Концентрати перед застосуванням розчиняють у воді або розбавляють водою чи іншим розчинником у певному співвідношенні, зазначеному на упаковці.

Слайд 5

За ступенем небезпеки, яку вони можуть мати для людей під час застосування, побутові хімікати можна поділити на чотири групи: безпечні побутові хімікати (синтетичні мийні засоби, мінеральні добрива); побутові хімікати, що виявляють певну небезпеку (засоби для вибілювання, дезінфекції); вогненебезпечні побутові хімікати (бензин, уайт-спірит, гас, ацетон); отруйні побутові хімікати.

Слайд 6

Вплив небезпечних компонентів побутової хімії Аміак (у нашатирному спирті ): подразнення дихальних шляхів і слизових оболонок очей, хімічний опік шкіри. Ацетон (у розчинниках, авто-косметиці): пригнічує ферментативну функцію організму,змінює формулу крові. Здатен викликати хронічне отруєння. Триклозан (у пральному порошоку, милі, зубній пасті): здатний перетворюватияь на диоксин, який накопичується в організмі.