X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Плавлення та кристалізація

Завантажити презентацію

Плавлення та кристалізація

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Хмара понять

Слайд 2

Тема. Плавлення і кристалізація твердих тіл. Питома теплота плавлення. Мета: навчитись розуміти суть теплових процесів – плавлення та кристалізації і ознайомитись з їх фізичними характеристиками; сформувати поняття температури плавлення, питомої теплоти плавлення; розвивати навички розв’язування задач; виховувати спостережливість, доброзичливість.

Слайд 3

Завдання для перегляду За яких умов відбувається плавлення? Кристалізація? На що витрачається теплота під час плавлення? Дати означення питомій теплоті плавлення (кристалізації). Як визначити кількість теплоти, яка витрачається на плавлення? Чи всі тверді тіла мають температуру плавлення? Що спільного та відмінного між процесами плавлення і кристалізації?

Слайд 4

Плавлення і кристалізація (відео)

Слайд 5

Дайте відповіді на питання За яких умов відбувається плавлення? Кристалізація? На що витрачається теплота під час плавлення? Дати означення питомій теплоті плавлення (кристалізації). Як визначити кількість теплоти, яка витрачається на плавлення? Чи всі тверді тіла мають температуру плавлення? Що спільного та відмінного між процесами плавлення і кристалізації?

Слайд 6

Фізкультхвилинка Чи можна в чавунному казані розплавити залізну заготовку? Хто вважає, що ні, прошу підвестися, хто згоден – залишайтеся на місці.

Слайд 7

Розв’язування задач Середній рівень (+2 бали за задачу) 1) Яку потрібно кількість теплоти витратити, аби розплавити 1 т міді, взятої при температурі плавлення? Питома теплота плавлення міді 393 кДж/кг. 2) Яка саме кількість теплоти виділяється під час утворення 10 кг льоду? Питома теплота плавлення льоду 332 кДж/кг.