X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Періодичний закон і система хімічних елементів Д.І.Менделєєва. Будова атома

Завантажити презентацію

Періодичний закон і система хімічних елементів Д.І.Менделєєва. Будова атома

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Періодичний закон і система хімічних елементів Д.І.Менделєєва. Будова атома.

Слайд 2

Дмитро Іванович Менделєєв Пригадайте: Яку дату вважають “Днем народження” періодичного закону? Що було взято вченим за основу при створенні періодичного закону? Сформулюйте визначення періодичного закону.

Слайд 3

Слайд 4

Відповіді на запитання хімічного диктанту Період Малі періоди Металічні властивості послаблюються Групи Головна і побічна підгрупи Металічні властивості посилюються За номером групи Від 8 слід відняти номер групи

Слайд 5

Будова атома. Склад атомних ядер. Ви зможете: зрозуміти зміст понять: радіоактивність, випромінювання, протонне та нуклонне числа; дізнатися про: короткі відомості з історії розвитку наукових знань про будову атомів хімічних елементів, про фізичний зміст періодичного закону; вдосконалити навички: визначати елементарний склад атомів хімічних елементів відповідно до їх положення в періодичній системі.

Слайд 6

Атом Пригадайте: Яке визначення атома ви знаєте з уроків фізики, хімії, природознавства? Яке походження має слово “атом”? Що було відомо про будову атома за часи Д.М.Менделєєва?