X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Органічні сполуки в побуті"

Завантажити презентацію

"Органічні сполуки в побуті"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Органічні сполуки в побуті Підготували вчителі хімії Самійлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кабіщєва Світлана Михайлівна Фурсова Тетяна Петрівна 2014 г.

Слайд 2

Побутові хімікати – окремі хімічні речовини, а частіше за все суміші речовин, які використовують у повсякденному побуті за певним призначенням.

Слайд 3

Слайд 4

Мийні засоби (детергенти) – речовини, що посилюють мийну дію води.

Слайд 5

Дезінфікуючі засоби На підприємствах і в домашніх умовах проводять дезінфекцію хімічними речовинами. Важливо дезінфікувати поверхні, які ретельно вимиті, бо залишки органічних речовин знижують бактерицидну дію засобу.

Слайд 6

Засоби особистої гігієни Засоби особистої гігієни — загальна назва речей, що використовуються для краси, здоров’я, гігієни

Слайд 7

Засоби для чищення Засоби для чищення випускаються у вигляді порошків, паст, рідин, аерозолів, серветок.

Слайд 8

Засоби догляду за житлом і предметами побуту засоби догляду за підлогою (мастики, самоблискучі і миючо-поліручі сполуки), засоби догляду за меблями (поліролі та ін.), засоби для знешкодження неприємного запаху (дезодоранти).