X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Органічні розчинники(метанол,етанол) та їх застосування

Завантажити презентацію

Органічні розчинники(метанол,етанол) та їх застосування

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Органічні розчинники(метанол,етанол) та їх застосування

Слайд 2

Вступ Відомо багато органічних сполук, до складу яких, крім Карбону та Гідрогену, входять атоми Оксигену. Серед цих сполук особливе місце посідають спирти.

Слайд 3

Що таке спирти? Спирти – це органічні сполуки, у молекулах яких містяться одна або кілька функціональних гідроксидних груп, сполучених з вуглеводневим радикалом. Загальна формула спиртів: R – (OH)n

Слайд 4

Метанол та етанол До найбільш типових, що мають широке застосування, представників відносять: етиловий спирт, або етанол С2Н5ОН; метиловий спирт, або метанол СН3ОН.

Слайд 5

Фізичні властивості метанолу та етанолу Метанол та етанол за стандартних умов – рідини, легші за воду, мають специфічний запах. Як полярні сполуки, вони розчинні у воді. tкип метанолу дорівнює 65˚С, етанолу – 78˚С.

Слайд 6

Етанол Етиловий спирт, етанол, винний спирт, алкоголь – все це назви однієї сполуки, що є основою алкогольних напоїв і найвідоміша із класу спиртів. Археологи засвідчують, що в епоху найдавніших цивілізацій уміли виробляти вино й пиво, а також те, що алкоголь був найпершою сполукою, синтезованою людиною.

<