X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Нафта. Склад, властивості нафти

Завантажити презентацію

Нафта. Склад, властивості нафти

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема: Нафта. Склад і властивості нафти. Продукти перегонки нафти, їх застосування. Детонаційна стійкість бензину. Мета нашого уроку – повторити і закріпити наявні у вас знання про природні джерела вуглеводнів, розглянути походження, з’ясувати склад і особливості одного із природних джерел вуглеводнів – нафти, розглянути основні наукові принципи й технологічні процеси переробки нафти (первинна і вторинна, риформінг); показати цінність нафти як вуглеводневої сировини та широку сферу використання нафтопродуктів і їх величезне значення в економіці країни.

Слайд 2

План роботи круглого столу та його завдання: Конкурс «Мозкова атака», бесіда за питаннями, той хто швидший отримує 1 бал.; Виступи науковців за питаннями: (попередня підготовка учнів) - Історичні етапи дослідження нафти - Теорії походження нафти - Склад нафти, її види, нафтові родовища - Екологічне забруднення нафтовими продуктами Первинна перегонка нафти (перегонка); Методи вторинної переробки: крекінг, риформінг, застосування нафтопродуктів, детонаційну стійкість бензину; Конкурс «Ерудит» - виконання командами цікавих завдань, що потребують логічного та креативного мислення; Виконання Л. д. «Ознайомлення зі зразками нафтопродуктів»; Конкурс «Зустрічне запитання» - скласти по 2-ва запитання іншій команді; Конкурс «Хто швидкіший» - команді потрібно дати відповіді на всі питання тесту і розповісти іншим.

Слайд 3

Конкурс «Мозкова атака», бесіда за питаннями, той хто швидший отримує 1 бал.; Питання Назвіть природні джерела вуглеводнів? Як можна використовувати природні джерела вуглеводнів? Для чого використовували природний газ у 19 ст.? Чим відрізняються за складом та використанням природний та супутній нафтовий гази, складіть порівняльну таблицю? (індив .картка) Які родовища природного газу на Україні вам відомі, покажіть на контурній карті? (індив. картка)

Слайд 4

Джерела вуглеводнів Нафта Природний газ Кам'яне вугілля Буре вугілля Торф

Слайд 5

Чим відрізняються за складом та використанням природний та супутній нафтовий гази, складіть порівняльну таблицю? У природному газі містяться вуглеводні з невеликою відносною молекулярною масою. Він має такий приблизний склад (за об'ємом): 80—90 % метану, 2-—3 % його найближчих гомологів — етану, про пану, бутану і невеликий вміст домішок — сірководню, азоту, бла городних газів, карбон (IV) оксиду