X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Метан. Молекулярна, електронна і структурна формули метану, поширення у природі

Завантажити презентацію

Метан. Молекулярна, електронна і структурна формули метану, поширення у природі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Метан. Молекулярна, електронна і структурна формули метану. Поширення у природі. Урок №3 Жукова О.В. Новоукраїнська ЗШ №8 Кіровоградської обл. Жукова О.В. Новоукраїнська ЗШ №8 Кіровоградської обл.

Слайд 2

Пригадаємо! Гра «так» чи «ні» Жукова О.В. Новоукраїнська ЗШ №8 Кіровоградської обл. Жукова О.В. Новоукраїнська ЗШ №8 Кіровоградської обл.

Слайд 3

Жукова О.В. Новоукраїнська ЗШ №8 Кіровоградської обл. Органічна хімія – це хімія сполук Карбону. Так Ні Карбон в органічних сполуках завжди чотиривалентний На зовнішньому енергетичному рівні атома Карбону міститься 6 електронів В основному стані в атомі Карбону 4 неспарені електрони В збудженому стані в атомі Карбону 2 неспарені електрони Атоми Карбону здатні утворювати як йонні, так і ковалентні сильно полярні зв’язки Атоми Карбону здатні утворювати між собою міцні ковалентні зв’язки і з’єднуватися в довгі ланцюжки або цикли Основні положення теорії хімічної будови органічних речовин сформулював Д.І.Менделєєв Хімічна будова - це послідовність з’єднання атомів відповідно до їхньої валентності в молекулі Властивості речовин залежать тільки від того, атоми яких елементів і в якій кількості утворюють молекулу Структурні формули – це такі формули, в яких символи хімічних елементів сполучаються рисочками, кількість яких дорівнює валентності елемента в сполуці Ізомери – це речовини,що мають однаковий склад, але різну будову Ізомери – це речовини, що мають однакові властивості Структурні формули бувають розгорнуті та скорочені До складу вуглеводнів входять С, Н, О та іноді інші елементи Жукова О.В. Новоукраїнська ЗШ №8 Кіровоградської обл.