X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Корозія металів"

Завантажити презентацію

"Корозія металів"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Корозія металів Виконала учениця 10-А класу Новоград-Волинської ЗОШ №7 Бучинська Дарія

Слайд 2

КОРОЗІЯ - мимовільне руйнування металів і сплавів в результаті хімічної або електрохімічної взаємодії їх з довкіллям.

Слайд 3

ВПЛИВ КОРОЗІЇ: Викликає серйозні екологічні наслідки: витік нафти, газу, інших хімічних продуктів. Недопустима у багатьох галузях промисловості : авіаційної, хімічного, нафтового і атомного машинобудування. Негативно впливає на життя і здоров'я людей.

Слайд 4

ЧИННИКИ, ЩО ВИКЛИКАЮТЬ КОРОЗІЮ кисень і волога атмосфери; вуглекислий і сірчистий гази, що містяться в атмосфері; морська вода; ґрунтові води.

Слайд 5

газова атмосферна грунтова рідинна (кислотна, сольова, лужна) хімічна електрохімічна рівномірна нерівномірна (виборча або місцева)

Слайд 6

Існує два види корозії: хімічна і електрохімічна. Корозію Ме та їх сплавів викликають такі компоненти зовнішнього середовища , як вода, кисень, оксиди карбону і сульфуру , водні розчини солей. Більш активний Ме при електрохімічній корозії руйнується, переходячи в воду, тим самим захищає менш активний від руйнування. ВИДИ КОРОЗІЇ

Слайд 7

ХІМІЧНА КОРОЗІЯ Відбувається в середовищах, які не проводять електричного струму. Вона обумовлюється дією на метали неелектролітів (спирту, бензину, мінеральних масел тощо) і сухих газів (кисню, оксидів азоту, хлору, хлороводню, сірководню і ін.) при високій температурі (так звана газова корозія). У результаті взаємодії металів із зовнішнім середовищем їх поверхня вкривається тонким шаром (плівкою) різних хімічних сполук (продуктів корозії): оксидів, хлоридів, сульфідів і т. д. Інколи цей шар такий щільний, що крізь нього не може проникати агресивне середовище. В таких випадках з часом швидкість корозії зменшується, а то й зовсім припиняється.