X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Каучук"

Завантажити презентацію

"Каучук"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: Каучук. Історія його відкриття

Слайд 2

Вступ 1. Каучук 2. Історія відкриття 3. Природні каучуконоси 4. Збір латексу і виробництво натурального каучуку 5. Фізичні та хімічні властивості натурального каучуку 6. Склад і будова натурального каучуку 7. Вулканізація каучуку 8. Застосування гуми в промислових товарах 9. Висновок

Слайд 3

Каучук Каучук – натуральний або синтетичний матеріал, що характеризується еластичністю, водонепроникністю і електроізоляційними властивостивостями, з якого шляхом спеціальної обробки отримують гуму.

Слайд 4

Історія відкриття Каучук існує стільки років, скільки й сама природа. Скам'янілі залишкикаучуконосних дерев, які були знайдені, мають вік близько трьохмільйонів років. Каучук мовою індіанців тупі-гуарані означає «сльозидерева ». Каучукові кулі із сирої гуми знайдено серед руїн цивілізаційінків і майя в Центральній і Південній Америці, вік цих куль не менше 900років. Перше знайомство європейців з натуральним каучуком відбулося п'ять столітьтому. Власне, історія каучуку почалася, як не дивно, з дитячогом'яча та шкільної гумки.

Слайд 5

Відкриття каучуку, як і багатьох інших корисних речей, приписують всюдисущому Колумбу. Потрапивши в Америку, він побачив індіанців, які грали у м'яча з невідомої чорної маси. М’яч стрибав набагато краще за шкіряні європейські м'ячі. Він був зроблений із соку дерева, яке росте зараз в країнах із тропічним кліматом - в Індонезії, Індії, Бразилії, на Цейлоні. Найбільш поширена бразильська гевея, її висота - 30 метрів, в обхваті - 3,5 метри. При надрізі її кори виступає білий молочний сік, латекс. Сік гевеї індіанці і назвали "каучу" - це означало "сльози дерева". Підсушений на сонці сік ставав тягучим і трохи липким. Індіанці використовували його і для побутових потреб - робили з нього пляшки, приклеювали до тіла прикраси з пташиного пір'я, і так далі.