X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Характерні хімічні властивості металів

Завантажити презентацію

Характерні хімічні властивості металів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Характерні хімічні властивості металів

Слайд 2

Найтвердіший метал — Cr. Метал з найвищою електропровідністю — Ag. Найважчий метал — Os. Найм’якіший — Na. Найактивніший у періодичній системі — Fr.

Слайд 3

Найпластичніший — Au. Найлегший — Li. Найбільш легкоплавкий — Hg. Найбільш тугоплавкий — W. Найпоширеніший у природі — Al.

Слайд 4

Звертаємося до ряду активності металів М. М. Бекетова. М. Бекетов

Слайд 5

Метали, що знаходяться в ряду активності до Al, швидко й мимовільно окиснюються киснем: Метали від Al до Н окиснюються повільно або в разі нагрівання: Метали від Н до Pt окиснюються за високої температури:

Слайд 6

Метали, що знаходяться в ряду активності до Al, активно реагують з водою без нагрівання: Метали до Н реагують з водою в разі нагрівання:

Слайд 7

У першу пробірку наливаємо 2 мл розчину купрум(II) хлориду й опускаємо гранулу цинку; у другу пробірку наливаємо 1 мл цинк хлориду й опускаємо гранулу міді; у третю — розчин купрум(II) хлориду й гранулу магнію; у четверту — розчин цинк хлориду й магній; у п’яту — розчин магній хлориду й цинк.

Слайд 8

У реакціях метали проявляють відновні властивості. Активність металу можна оцінити за його положенням у ряду активності. Застосування металу визначається як його фізичними, так і хімічними властивостями.

Слайд 9

Опрацювати матеріал параграфа, відповісти на запитання. Групи обмінюються схемами-завданнями для виконання вдома. Домашнє завдання

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія